Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 évesen vehetek nemzeti...

14 évesen vehetek nemzeti dohányboltba ásványi követ vízipipához?

Figyelt kérdés
Az ásványi követ elméletileg 18 év alatt is megvehetem.Nekem 14 évesen kiadják nemzeti dohányboltba is?

2014. júl. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert 18 alatt be se mehetsz.
2014. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem engednek be.
2014. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 without ***** válasza:
szeritem a vizipipa még nem neked való, én is 14 voltam amikor először kipróbáltam és elhatároztam h egyszer venni is fogok magamnak azóta eltelt 4 év és a saját keresetemből tartom fent a pipámat, ha akarod kezd el tényleg nagyon jól kikapcsolja az embert és összehozzam a társaságot de mindenképpen azt tanácsolom hogy várj vele mert nem olyan káros mint a cigi de azért nem 14 éves fejlődő szervezetnek lett kitalálva
2014. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amúgy utolsó,ásványi kővel fogom használni,nem dohánnyal :D
2014. júl. 5. 09:41
 5/5 without ***** válasza:
az teljesen mind egy, az izzó szénből keletkező szén-monoxiddal nem tudsz mit csinálni az akkor is ott lesz és nem fog jót tenni a fejlődő szervezetednek, az emberi fejlődést úgy kell elképzelni mint ha tégla falat építenél, ha ilyen korán ezt teszed akkor ezek fognak beépülni a csontjaidba stb és elfoglalják az értékes anyagok helyét így pl sérülékenyebb lehetsz, gyengébb lehet a csontozatod is stb
2014. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!