Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetseges, hogy a Hasis...

Lehetseges, hogy a Hasis hasmenessel tavozik a szervezetembol?!

Figyelt kérdés
2 hete minden nap toljuk, multkor mar be se ereztem.

2014. júl. 5. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hosszú távú, rendszeres használat következtében megnövekszik a szervezet tûrõképessége, egyre nagyobb adag szükséges ugyanazon hatás eléréséhez."


Avagy átvert a dílered. Állj le egy kicsit vele, nem normális mindennap tolni, hülye vagy?

2014. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok... Modell karrierem is elkurtam vele. Mert a Maristol meghiztam... Lusta vagyok edzeni. Nem is erdekel mar.
2014. júl. 5. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel valaki, aki boldog ès gondtalan, hogy èjt- nappallá tève drogozol. Nem elèg, hogy egy èletre hazavágod a fizikumodat, de mèg a szellemi kèpessègeid is rámennek. Nem leszel kèpes gondolkodni, beszèlni. Egyetlen dologról lesz fogalmad ès az pedig, hogy miből, hogyan ès honnèt szerezd be az egyre nagyobb ès nagyobb adagokat, melyeket a szervezeted nem fog sokáig tolerálni. Ha most nem tudod mèg, mi a függősèg idővel rájösz majd, de a baj, hogy akkor már kèső lesz. Hát, valóban megèrne? Nincs kèpzelőerőd, hogy extázisba ess bármifèle szer nèlkül? Lehet, elrontottad a karriered, de mèg akkor is van tovább! Hogy gondolod, hogy minden áldott nap tolsz egyet? Mitől lesz jobb neked? Talán repülni fogsz, aztán a kábulattól kótyagosan ki is próbálod, majd vègleg a mèlybe zuhansz? Ne tedd ezt! Ne akard jobban elrontani az èletedet, egèszsègedet! Hidd el, nem èri meg örökkè csak szenvedni fogsz! Van benned erő, hogy leszokj! Egy volt modell fejèben mèg ha összekuszálódtak is a dolgok, tudja mit tegyen s te rossz úton haladsz, előre a semmibe! Pedig ezen kívül is van èlet, ès boldogság az oldaladon azokkal, akiket szeretsz ès tisztelsz. Önző vagy, ha rájuk nem gondolsz. Milyen pokoli kínokat èlhetnek át, hogy aggódhatnak èrted ès miattad fèlelmük csak egyre fokozódik,mígnem lelkileg rámennek az egèszre. Ès ezzel már nemcsak a saját èleted tetted tönkre. Hát, jó ez így? Tènyleg ezt akarod? Megèri, jobb lesz? Csak azt nem tudod, mekkora illúzióban fetrengsz.
2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jol latod a helyzetem... Mindenkit ,csaladom barataim kicsinaltam ezzel, hogy mindig aggodalmat okoztam. Egy idiota vagyok, es ez a sz*r meg idiotabba tesz. Egy tornado... Megallithatatlan... Vegigsepro... ahhhh :(
2014. júl. 6. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne hibáztasd magad, bár igen, valóban Te magad tehetsz róla, hogy idáig jutottál, de mèg mindig van kiút. Az önsajnálatod- ès marcangolásod nem segít megoldani a problèmáidat. Keress fel egy pszichológus szakembert, de ne fizetőset. Beszèlj a családoddal, hogy változtatni szeretnèl. Hidd el, meg fognak èrteni úgy ahogyan èn megèrtelek, így ismeretlenül is. Lehet, hogy eleinte nem hisznek majd neked, ami ugye èrthető is! De, Te akkor is csak bizonyíts. Szokj le a hasisról, ha pedig mèg nem alakult ki nálad nagy fokú függősèg, ne hagyj utat a csábításnak, mondj le a szerről, fejezd be, lègy a magad ura! Mèg helyre tudod hozni a hibáidat, de őszintèn akarnod kell! Van mèg esèlyed, de mielőbb cselekedj! Állj talpra ès meg ne hátrállj!
2014. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cli_hlt ***** válasza:
100%
Szia! A hasis nem okoz hasmenést.
2014. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

üdv, ne gondolkodj, csak élj, működj alap szinten módosító szerek nélkül! ne gondolkodj, csak figyelj, a világ helyetted gondolkodik! thats all

szinte már zseniális ötlet (tuti mert a fű miatt még mindig alulról látom eredeti gondolkodási szintem 3,5 év füvezés majd 9 hónapja tiszta állapot után és most h fél úton vagyok a felfele jövetben, ez tuti nagy királyság! még.. sokat segít ez most nekem, na de ha ez is megvan akkor mégfentebbi gondolatokat is meg fogok látni mert ez már az a kulcs ami kinyitja és extrovertáltá teszi az elmét újra)

2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!