Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eu még az e-cigit is be...

Eu még az e-cigit is be akarja tiltani! Miért nem tudjuk legalább ezt megvédeni?! Munkahelyen még azt sem lehet használni!

Figyelt kérdés

Mi magyarok olyan b@lf@...ok vagyunk,mintha a hátunkra meg a homlokunkra az lenne írva,"üssetek,mi azt élvezzük."

Engem 100 hogy nem a cigi fog kinyírni,hanem ez a köcsög világ,amilyen szarakodások mennek az emberek közt pár éve!Anyámék még szívták nagyban,a kutyát nem érdekelte,hogy hol,merre,hányat,stb.És még ma is boldogan élnek!


2014. júl. 6. 00:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Rakd össze a két kezed, hogy ma is élnek.

Nagyapámnak vélhetően a cigi a lábába került ezelőtt 26 éve, 44éves volt.


Hadd ne említsem a többi ilyen olyan módon megbetegedett embereket, akiket a naivitásuk, és lesz*rom életmódjuk juttatott oda ahol most élik utolsó hónapjukat, éveiket...


Jártál már tüdőgondozó előtt? A kezelések ellenére is szívják a szerencsétlenek, az ilyenek dögöljenek bele akkor.


Az eu csak neked akar jót, meg a hozzád hasonló többi hülyének, hogy ne nyomorítsa le magát.

Szerinted itthon miért nincsen legalizálva a marihuána? Pont azért mert ilyen végtelenül buta emberek élnek Magyarországon, akik ha kapnak két csokit, ahelyett hogy beosztanák felfalják mindkettőt.


Apám olyan szinten krákog néha hogy rossz hallgatni, kitudja meddig fog élni, most 46 éves.


Szóval ne legyél felháborodva, mert te is kerülhetsz ilyen helyzetbe egy vizsgálat alkalmával, hogy találnak nálad valami rendellenességet.

2014. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy is? Tudtommal eddig a normál cigarettáról sem akartak leszoktatni. Túl sok benne a pénz, ami többet ér, mint az egészség.
2014. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezer+1 dolog okozza ezeket a kórságokat,ha néznéd a "miből készül valójában"-élelmiszerek,kozmetikumok,stb.+ termőföld,levegő,víz stb.szennyezés,kaják tartósítása, h. ne romoljon meg,míg ideér,(mivel?!),meg h.miket hoznak be,sokkkal nagyobb károkat okoznak!Mivel régen a kaja kaja volt,a termőföld normális volt,és még sorolhatnám a mai agyon civilizált világot, amiről csak azt HISSZÜK, hogy normális!Agyonfertőtlenítünk mindent,aztán csodálkozunk hogy beledöglünk!Honnan tudod,h.pl.a vitamin tabletta miből van?!Apámék anno gyerekként parlagfűben szaladgáltak és hol volt még pl. az az idióta dettol reklám is!!!Most kipécézték a cigit,hogy a a bajok legfőbb forrása!
2014. júl. 6. 01:16
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Egészségtelen és nem most tesz tönkre, majd 20-30 év múlva.

Tiltsák be. Az apám láncdohányos volt, tudod mennyi pénz ment el havonta cigire? Nem az, hogy a gyerekeire költené a heti 8-10 ezreket, inkább lassan kinyírja magát ezzel a szarral. De az apja szintén hasonló volt, 47 évesen tüdőrákban halt meg. Ráadásul sok dohányost nem érdekeli, hogy másik nem akarja, hogy a képébe fújják a cigifüstöt (ez pont tegnap történt velem, a srác nem hogy bocsánatot kért volna mikor szóltam, kijelentette, hogy arra fúj a szél amerra én állok és részéről ez le volt zárva). Nem elég, hogy a levegő milyen szenyezett az autók miatt, még ott a cigi is. Arról nem is beszélve milyen büdös lesz a ruhám attól, hogy a bunkó mellettem szívja el a cigijét, mikor simán odébbmehetne arra a pár percre.

Én soha az életben nem dohányoztam és itt vagyok 24 évesen, rohadtul nem akarom kipróbálni, boldogan leéltem ennyi évet anélkül, hogy ki akartam volna próbálni.

Az e-cigit nem ismerem, de szubjektív véleményem, hogy nyugodtan tiltsák be a cigit.

2014. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ok.hajlandó vagyok letenni az igazi cigit,de legalább az elektromost hagyják már meg,ami senkire nem káros,ezért találták ki!Vagy akkor miért lett,ha azt is tilos szívni zárt helyen?! Különben sem a nikotin káros benne hanem a kátrány,ami tudtommal abban nincsen!!!
2014. júl. 6. 01:34
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
a nikotin szerinted nem káros?
2014. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. júl. 6. 01:48
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na,azért jó oldala is van!
2014. júl. 6. 03:45
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi, hogy összevissza ver tőle a szived, vagy hogy addiktív?
2014. júl. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!