Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi használók (vagy akik...

E-cigi használók (vagy akik nem használják, de értenek hozzá), megválaszolnátok pár kérdésemet?

Figyelt kérdés

1. Mennyire adja vissza a dohányzás élményét?

2. Hol érdemes venni? Milyen boltokban lehet kapni? Vagy jobb inkább a netről rendelni?



2014. júl. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem teljese, sőt még erősebb is. És nikotin mentes folyadékról beszélek.

[link]

2014. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. júl. 8. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám inkább mint a vízipipa.

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én két éve váltottam.

Teljesen visszaadja az élményt.

A készüléket (aksi+integrált patron+ töltő) magyar boltban érdemes venni (rengeteg, kifejezetten e-cigi bolt van, csak itt nálam Újpesten 1 km-en belül hirtelen vagy 5 jutott eszembe, de vidéki városokban is van sok), már csak a garancia miatt is, meg látod a méretét, kapsz tanácsot.

Nikotinos folyadékot sajnos csak a neten lehet rendelni külföldről (pl. Szlovákia, Horvátország, egyébként magyar nyelvű oldalak és forintban fizethetsz).

Nikotinmentessel szerintem nem tudsz átszokni, a későbbiekben viszont fokozatosan lehet a nikotin erősségét csökkenteni.

2014. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!