Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok Magyarországon...

Mit gondoltok Magyarországon miért irtják tűzzel vassal a marihuána fogyasztást, mig más országokba legális és van ahol gyógyításra is használják?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azért nem olyan sok helyen legális, és nem sok helyen használják gyógyításra.

bár más országban, ha 18éven aluliak nem fogyaszthatnak alkoholt, akkor azt van aki komolyan veszi, nem 12évesen hánynak a sarkon a kis "tinik". itt meg sok a hülye, muszáj tűzzel vassal irtani, ha azt akarják, hogy a lakosság egy pici része ne drogozzon. szerintem aki akar, így is tud füvezni, és tulajdonképpen senkit nem érdekel egy-egy fogyasztó, ha tiltani akarnák, akkor nem így csinálnák

2013. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem lenne nagyobb bevétele az államnak ha legális lenne és megadóztatnák? vagy akkor is inkább kéz alatt vennék,mert ugy olcsóbb...?
2013. jan. 12. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja kell is mint mókusnak az erdőtüz..alkoholisták, gyógyszerfüggők,szenvedélybetegek,drogosok,milliós számban élnek az országban..kell a füst..akkor lenne szép világ..
2013. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
szerintem előbb utóbb nálunk is bevezetik.. Mivel arra hajtanak, hogy minél előbb és hatásosabban szétcsesszék ezt az országot.. úgyhogy ne aggódj.. :)
2013. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy már legalizálják azt a sz@rt.Az már tényleg mindennek a legalja lenne.Mintha nem lenne így is épp elég közveszélyes,lezüllött ember,még legyen még egy szer,amitől függők lesznek.
2013. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a magyar társadalom nem érett meg rá. Ahol legális ott az emberek belátták, hogy aki szívni akar az fog is, és ha már szív, szívjon ellenőrzött anyagot. Amíg az emberek többsége nem támogatja a legalizálást vagy a megtűrést, addig egy kormány sem fogja engedélyezni.
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha a 12 éves gyerekek megszerzik a cigit a boltba akkor a füvet nem tudják megszerezni a boltba ha legális lenne.Igaz így is megszerzik a füves állatok de én csak annyit mondok egészségükre ők tudják! A fű 5ször 6szor károsabb a ciginél (ha szívod)
2013. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Te honnan veszed ezt a marhaságot? Már miért lenne 6x károsabb? A cigiben sem a dohány a "fő" káros (persze ma már az is, elvégre leöntik minden **arral) hanem a papír, ami elég.. Nagy marhaság hogy 5-6x károsabb a fű..


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Mert hülyék. Láttál már agresszív, randalírozó füvest? Mert én nem! (a herbált, biofűvet ne keverjük ide, kettő között óriási a különbség.) És láttál már agresszív, randalírozó, nem normális részeg embert? Majdnem mind az! Az alkohol sokkal károsabb mint a fű, és sokkal több problémát jelent a társadalomra, és ezt bekéne látnia mindenkinek..! Azért nem legalizálják, mert "drogkapu". "A fű nem drog, csak út a pokolba!" De így meg a sok barom szívja a herbált, biófüvet aminek nagy része LEGÁLIS, és sokkal-sokkal-sokkal károsabb mint a marihuana. Ha legalizálnák a marihuanat nem döglene meg ennyi fiatal a szintetikus szar fűutánzatoktól, majd 5-10 év múlva rájönnek erre a nagyokosok ott fent is. :)


Másik dolog meg hogy sima fű használatba még nem döglött bele senki, míg a legális szintetikus szarokba már több ezren.. Mindegy, mi ezzel nem tudunk semmit csinálni.. Magyarországon érdekesen gondolkoznak a nagyokosok, ezért tartunk ott ahol. -.-

2014. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, találtam is egy jó képet ami mindent elárul!!


[link]

2014. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Más országokban belátták, hogy ami magánügy ahhoz az államnak semmi köze nincsen, nálunk 2023-ban azt várják az emberek, hogy egy felsőbbrendű hatalom, az állam irányítsa őket. Egyszerűen ezen a szinten vagyunk.
2023. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!