Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár napja el kezdtünk herbáloz...

Pár napja el kezdtünk herbálozni a haverokkal erre szerintetek rá tudok szokni? És ez nagyon káros dolog? 16 mullotam ezért le csukhatnak a zsaruk ha rajtakapnak?

Figyelt kérdés
Ha napi 1-szer pár slukkot szivok (5-6 körül) abbol lehet egészségügyi baj? Vagy ha hetente 1-szer? És ez ki mutotatható vérvételen? Bocsi a sok kérdésért

2014. júl. 6. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A herbál az a szemét, amitől az arcevéses ámokfutások vannak mostanság (XY sikítva rohangált meztelenül a városban, aztán nekiesett egy járókelőnek és jó nagyokat harapott az arcából)


A legnagyobb mocsok, amit csak fogyasztani tudsz. IGEN, lesznek belőle egészségügyi problémáid. IGEN, lecsukhatnak miatta a rendőrök. Nem mondom, hogy hagyd abba most azonnal, mert úgyis a haverjaid lesznek fontosabbak neked, de borzasztóan sajnálom, hogy megint egy kamasz, aki jobb sorsra érdemes, és képes a saját agyát ilyen sz_r mocsokkal önként tönkretenni. És ezt úgy, hogy én nem vagyok valami vallásosan droggyűlölő valaki, én magam is voltam fiatal és van amit kipróbáltam. Ha tiszta marihuána lenne (amennyire tisztát kaphatsz egyáltalán itthon), nem is szólnék semmit.

2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Én hónapok óta tolom, napjában többször, de tegnap megesküdtem barátaimnak, hogy többé hozzá nem nyúlok, max valami nagy bulin egyszer, kétszer. Az egyik kapható legerősebb biora teljesen rákattantam, ugyanis mint kiderült egy kicsi függőséget okoz.. Engem teljesen tönkretett, néha depresszió tör rám, eléggé ingadozó a közérzetem és még nem is beszéltem arról, mennyire szúr néha a szívem. Szerintem az teljesen oké, ha az ember néha tol, de ne vidd túlzásba, mint én.
2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:) De az első kommentelő miért mondod azt hogy ha rendes fű lenne akkor nem is szolnál semmit? De ezt márt sok midnenkitől hallotam hogy az sokkalegészségesebb mind a herbál de miért ?
2014. júl. 6. 23:00
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs benne növényi tápsó meg hasonló természetes összetevők. Ráadásul aki rendes fűtől tép be az nem fog olyan irreális baromságokat csinálni, mint amiket az első hozzászóló írt. Nagy valószínűséggel a

rendes fűtől nem lesznek egészségügyi problémáid (természetesen nem szabad túlzásba vinni). Lehet, hogy a marihuána drágább, mint a herbál, de ha már szívsz, akkor normálisat szívj!

2014. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább marihuánát szívj.
2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz amit mondatok csak ezzel az a nagy baj hogy ki mutatja a vérvétel és a vizelet minta
2014. júl. 7. 12:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd azt a szart, ha mindenáron akarsz valamit, legalább rendes füvet szívj... ha meg parázol akkor semmit.
2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A vizeletteszt csak pár napig mutatja ki alkalmi használatkor és azt a pár napot is lecsökkentheted ha sok vizet iszol.
2014. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jah hát értem
2014. júl. 7. 22:57
 10/24 anonim válasza:
50%
Jézusom miért?! még egy herbálos....Na figyelj nem mondom hogy ne szívd szívjad naponta többször legalább a magadfajta idióták saját magukat pusztítják el.Nagyon menőnek érzed magad mikor szívod igaz? Na majd ha agylágyulással a diliházba fekszel (nem muszáj solat szívni lehet az már az első alkalomnál is egyén függő) ahol pelenkáznak szépen meg etetnek majd akkor kell menőnek érezni magad.A világon szerintem ez az egyik legmérgezőbb legmocskosabb drog,de hajrá akkor ;)!
2014. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!