Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Pótkávéban van valamilyen...

Pótkávéban van valamilyen káros, egészségtelen dolog, vagy szabadon iható, akár betegeknek/fogyókúrázóknak is?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rákaptam erre, valami 300 Ft egy tasak. Nem egy segafredo, de megteszi. Van ezekben valami olyan, ami káros, rákkeltő, stb? Fogyókúra esetén is ihatom? Cukrot, édesítőt nem raktam bele eddig sem, tejből pedig csak egy icipicit.

2013. máj. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

" Pótkávéban van valamilyen káros, egészségtelen dolog,...."


-szerintem semmi sem hasznos és egészséges ami abban van,

2013. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg gabonából van, ami rost, de nem tudom, hogy a pörkölés mennyire egészséges, mert elvileg a szenesre égetett (pl. grillezett) dolgok rákkeltőek. Én is kíváncsi lennék rá, hogy a pörkölt maláta (rozs, árpa) mennyire káros? Mert én is szeretem a pótkávét, gyakran iszok.
2013. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első: mire gondolsz? A gabonára? A rostra?
2013. máj. 22. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:

A pörkölt dolgoktól kevésbé kell fosni, mint a sok mesterséges cuccból, amit hozzáraknak. Nem ittam még pótkávét, egyszer láttam teszkóban a tasakját, de nem nézett ki valami bizalomgerjesztően. Olvasd el a hátulján az összetételeket. Ha sok mű cuccot látsz rajta, esetleg olyat is amiről nem tudod hogy micsoda, akkor valószínű, hogy káros az egészségre.


Hogy fogyókúra esetén iható-e? Megmondom, ha leírod, hogy mit értesz fogyókúra alatt. Így nem lehet megmondani.

2013. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Inka kávé (amit én iszok) összetevői: pörkölt árpa (93%), rozs, cikória, répacukor. Semmi más nincs benne.
2013. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is Inkát iszok most, de nincs meg a tasakja, áttöltöttem üvegbe :)
2013. máj. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!