Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék olyan cigarettát...

Hogyan tudnék olyan cigarettát készíteni/venni ami nem káros, de olyan mint egy cigi, meggyújtod, szívod, de közbe nem szívsz semmit?

Figyelt kérdés
Életembe nem dohányoztam, mert káros, nem is fogok. Ne írjátok hogy menőzésből kell, más oka van. Létezik ilyen hamis cigi?
2014. júl. 16. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ekkora hulyeseget baszk i
2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elektromos cigi.

De amúgy, ha nem dohányzol és nem is akarsz, akkor minek neked a cigi???...

2014. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a leszokáshoz való. Nekem olyan kell amit szívsz majd elnyomsz meg füstöl csak nem káros. Fogadás miatt kell. Ha van ilyen írjatok le
2014. júl. 16. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs!

És a leszokáshoz? Dehogyis! Aki nem akarja mérgezni magát, de nem tudja letenni a cigit, az vesz elektromos cigit. Bár a többsége utána úgyis újra az "igazit" fogja szívni.

Amúgy gondolom a fogadás nem arról szólt, hogy akkor szokjál rá a cigire. Vagy ha igen, akkor jó nagy hülye vagy, plusz agyban sem lehetsz valami értelmes. Ha meg egy cigiről van szó, akkor meg beleslukkolsz, aztán elnyomod és ennyi. Egy száltól meg amúgy sem lesz bajod.

2014. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem arrol szolt a fogadás :D

Am meg felek hogy rá fogok szokni, ezért nem szívok bele. Nameg köhögnek gondolom.

2014. júl. 16. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen száltól nem fogsz rászokni!Én nem köhögtem az első cigi szívás után, persze ez emberfüggő lehet.
2014. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, 1 száltól nem fogsz rászokni. Pláne ha még nem is bírod és nem is tetszik, akkor meg elnyomod úgyis a fenébe és többet az életedben nem mész bele ekkora marhaságba!
2014. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ész, hová mész? Remélem elszívatnak veled egy csíkkal.
2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!