Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Árulnak még mentolos cigit?...

Árulnak még mentolos cigit? Vagy betiltották? Ha igen melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Mert olvastam, hogy betiltják. Betiltották? Nem cigizek, csak ha 1-2 szer rágyújtok akkor olyat szívok/szívtam.

Szóval betiltották? Ha nem akkor melyik a legjobb szerintetek?



2014. júl. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb cigaretta?! Ez olyan kérdés mintha azt mondanád - "Melyik a legjobb betegség? AIDS vagy rák?"
2014. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Melyik SZARINTED a legjobb mentolos. Ne legyél értetlen.
2014. júl. 25. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Árulnak még, bárhol kapni.


Hogy melyik a jobb? Ízlés függő, van, aki az enyhe menta ízt kedveli, más az erős mentol ízt.



Ha azt mondom, hogy Pall Mall, megfelel? Csak a személyes ízlésem.

2014. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fel tudnál sorolni párat? Gyengébbekből ha lehet.. nem cigizek, nem vagyok megedzve :DD
2014. júl. 25. 00:26
 5/9 Ákos510 ***** válasza:
Szerintem a legjobb mentolos az ezust pattintos Marlboro (nem olyan eros, es kellemes). Nem vagyok oda a mentolosert, csak buliba kellemesebb, mint a sima. A duplapattintos is annyiba kerul, de en nem hasznalom ki. #)
2014. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen volt ilyen ezüst-világoskék dobozos multifilter, na azt imádtam, azóta sem találtam olyan finom cigit :(


1-es, neked mi közöd van hozzá, hogy más dohányzik?

2014. júl. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mentolosból egyik se erős. Austin, Szofi, ami jó.
2014. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pattintós Marlboro a kedvencem
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem a kedvencem a duplapattintós marlboro, 1030 Ft, még kicsi, 4000 fős községben is lehet venni. Előnye, hogy extra erős mentol+mentásan, vagy csak mentásan vagy csak mentolosan is szívhatod.

Én ezelőtt piros pattintós marlborot szívtam, szintén 1030 Ft és van arany, meg úgy látszik ezüst változata is. Amúgy már nem szeretem, mert a marlboronak kezd megváltozni a dohánya. Ennek pl régen nagyon szerettem a dohányát mentol nélkül, most meg egyes töltött cigik is jobbak.

Ezeken kívül még amit próbáltam a piros pattintós pall mall. Azt tényleg akkor szívom, ha más nincs, nem igazán szimpatizálok vele.

2014. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!