Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tölti/tekeri mindenk...

Miért nem tölti/tekeri mindenki a cigit, ha így sokkal olcsóbban kijössz belőle? Ti készen veszitek vagy önmagatoknak tekeritek/töltitek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

azért mret időigényesebb megtölteni 20-40 szálat, mint meg venni 2 doboz cigit


nem cigizek

2014. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azért nem töltöm amit leírt az első válaszoló.
2014. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez jó kérdés.

Én nem cigizek, másnak szoktam tölteni, és bizony így van... sokkal több is kijön belőle azon az áron, ez tuti. Az meg hogy időigényes... szerintem a szükség nagy úr :D

Én kifejezetten szeretem csinálni, mondjuk... :D

2014. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Számomra finomabb a kész cigaretta, mint a töltött, de azt szívok, ami van.
2014. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
Azokon kívül, amit már előttem leírtak még annyit hozzátennék, hogy elég sok idő mire beletanulsz és szívható cigit tudsz tölteni. Sokat kell kísérletezni vele, mire megtalálod a megfelelő erősséget, ízt, a neked tetsző dohányt stb. Míg a készen kapott ciginél ezek adottak. Meg sok gyakorlás kell hozzá, hogy ne essen ki a cigiből a hamu, mindenhol egyenletesen legyen dohány a cigiben, stb.
2014. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ennyi erővel miért nem vesz mindenki ukrán cigit, ha így sokkal olcsóbban kijössz belőle? Még a töltöttnél/sodortnál is olcsóbb és időt sem vesz el.
2014. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tekerem de nem azért mert olcsóbb hanem mert jobb. 1620 40g dohány ez kb 1-1,5 hétre elég, minőségben pedig sokkal jobb mint a bolti "kész"
2014. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!