Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A domingo natural dohány ára...

A domingo natural dohány ára mennyi?

Figyelt kérdés
A dohányzás miért az egészség kategóriába van, a szórakozás helyett? :D

2014. aug. 11. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert gyanítom, hogy a dohányzás káros hatással van az egészségedre, de a szórakozásodra aligha.

Nem tudom az árát, bocs.

2014. aug. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egészségnácik véleményét kérdeztem. Amúgy mit okoz? rákot? NINCS bizonyítva! Csak statisztika... egyébként meg a kisgyerekeknek adott cukorkák bizonyítottan ezerszer károsabbak, menj innen a cukorka témába és ott egészségnáciskodj, azt még meg is értem, hisz csak gyerek, viszont én 18. életévét betöltött felnőtt férfi vagyok, aki igenis el tudja dönteni, hogy dohányzik vagy sem... takarodó van!
2014. aug. 11. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem tetszik a válaszom, akkor a piros kézzel kifejezheted a nemtetszésedet. Egyébiránt meg benyalhatsz meleg sz@rig, nácikám! ;)
2014. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit keresel a dohányzás kategóriába, ha egészségnáci vagy?
2014. aug. 11. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint egy fajböszme antinikotinista troll. Passz, P20-t szívok.
2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1000 es 1100 ft kozt :-)
2014. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!