Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok mondani H betűvel...

Tudtok mondani H betűvel kezdődő cigaretta márkát? Lehetőleg a régebbieket. Ha igen irjátok le

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Helikon
2014. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
AZ AZ! KÖSZ!
2014. aug. 10. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Az már megszűnt. Hungária, HB (ez is), Handelsgold (szivarka), Hunor (szivarka/szivar). Én ennyiről tudok, de tessék a félig-meddig hivatalos lista:

[link]

Fingom nincs melyik kapható még külföldön, itthon egyik se, meg lehet (sőt biztos), hogy már új designjuk (vajon hogy kell leírni ezt?) van.

2014. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de, a Hunor még kapható, multhéten vettem
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem kapható? Nem tudsz zárójeles szöveget értelmezni? A Helikon meg a HB szűnt meg gyengébbek kedvéért, még egyszer...
2014. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
oda írtad h itthon egyik se kapaható ember..
2014. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok megint

am nem annyira tudom, én egy helyre járok csak, oda engednek be

2014. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Az a listára értendő te igen okos... Ja, plusz a Hunor nincs is benne. Mielőtt nagy okosan megint megszólalnál: a HUNGÁRIA, HELIKON, HB már a lista előtt ki lett vesézve.


Gyengébbek kedvéért még egyszer: HUNGÁRIA (nem a linkelt 1000 (ezer) éves designnal), HUNOR, HANDELSGOLD kapható; HELIKON ("Helikon 2000" és "Helikon Mentolos" se), HB már nem; a válaszom utolsó két sora pedig a fentebb linkelt oldalon található listára értendő, kivétel a fent említett 3 (három) darab, végig nagy betűvel szedett (emlékeztetőül: HB, HELIKON, HUNGÁRIA) márka.


Ennél szájbarágósabban nehezen lehet elmagyarázni. Remélem a kettő darab agytekervényed sikeresen fel tud dolgozni ekkora mennyiségű információt. Ajánlom az általános iskola alsó tagozatának újbóli kijárását.

2014. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még 18 se vagy meg. Akkor neked tök mindegy. Amúgy gratulálok, hogy sikeresen széttrollkodtad a kérdést.
2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Menjetek már a francba mindketten.

A helikon nevű cigaretta nem jutott eszembe de már megvan.

Aztán látom hogy itt összebalhézik a népség.Nem itt kell lerendezni hanem kint a havon.

2014. aug. 15. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!