Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mit jelent a dohányzás...

Kinek mit jelent a dohányzás élménye? Kinél mi a rászokás, vagy rágyújtás oka?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, eddig a baráti kör, és az otthon terjengő állandó füst ellenére sem gyújtottam rá, és most néha már igen... aztán van hogy azon kapom magam, hogy kínánom...
2014. aug. 11. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A hangulat, amikor kora reggel ébredek, üres a ház, borult az idő és el kell kezdeni valahogy a napot. Bebugyolálom magam valami pongyolába, főzök egy kávét, aztán az ablakban ücsörögve mellé elszívok egy-két szál cigit is. Jó érezni, ahogy a meleg füst megtölti a tüdőmet, és kifújva csiklandozza a torkom. A légzésem egyenletessé és tudatossá válik, és valahogy a napom hátralevő részét is ezzel a tudatossággal élem meg.


Marha ritkán fordul elő egyébként, hogy rágyújtok :)

2014. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy fajta szabadságérzetet ad a szigorú törvények mellett az embernek kell, hogy járjon annyi szabadság, hogy meggyújtja, belélegzi, kifújja.
2014. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én általában nem szívok el 1 szálnál többet egy nap, bár én is kívánom, de annyira nem, hogy ne tudjam megállni.
2014. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!