Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kókuszos dohány keserű rettene...

Kókuszos dohány keserű rettenetesen, miért?

Figyelt kérdés
Al-waha kókuszos dohányt vettem,és semmi kókusz ize nincs,csak tömény keserűség.miért?ugy csinálom a tömést,réteg alufólia dohánytartóra,lyukakat bökködök,rá a szánrács,rá a szén és rá a hőtartó sapka.eddig nemvolt kaparó,keserü íz 2almásnál,de a kókuszosnál kegyetlen szar...semmi kókusz íz nincs,csak a tömény keserűség,majdnem hányni lehet tőle,MIÉRT? amúgy a szivócsövemet úgy tisztittom,hogy megtördelem és kimosom és akárhányszor mégha 10szer is mosom átm mindig jön belölle barna lötty meg pici kosz szerű cuccok..am a pipa 1hónapos azóta 7szer pipáztam vele,minden pipázás után mosom a pipát és minen tartozékát és vizet is mindig cserélem,mi lehet a baj?
2010. jan. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: rossz a dohány! Vagy alapból rossz az a kókuszos, vagy a te csomagod rossz.

(Nakhla mangót sose vegyél.. majdnem behánytam tőle...)


15/L

2010. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem gumis a csőnek a belseje, berozsdált. :) ez az a barna lötty. Gondolom vízzel mostad.

am a mangós, tényleg hánytatós:D

Nekem most épp kókuszos van, meg cseresznyés :)

2010. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a dohány tuti nem rossz.
2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!