Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigi lenne...

Milyen elektromos cigi lenne megfelelő a számomra? többi lent.

Figyelt kérdés
tudnátok ajánlani egy nyomógombosat amibe folyadék kell? és ezekbe is kell patron? és ez az a nagy fekete? mert az tetszik:D olyanra lenne szükségem ami erős mert van egy hagyományos cigi formájú de az iszonyat gyenge. ebben szeretnék segítséget kérni. Előre is köszönöm. ;D

2014. aug. 22. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Veszel egy ilyen aksit:

[link]

És hozzá mondjuk egy ilyen integrált patront:

[link]

Meg valamilyen folyadékot, és már kezdheted is használni.

2014. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha veszel hozzá egy folyadékot, akkor pont átléped az 5000 Ft-ot, ami felett augusztus 31-ig ingyenes a szállítás!

2014. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kazán nem kell hozzá?
2014. aug. 22. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
majd ha hazaérek kifejtem bõvebben, ezt így ne vedd meg, ha dohányzás helyett kell. ez így bír kb 8-10 szál ciginnyit, aztán töltheted...
2014. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kazánt az integrált patron tartalmazza.

Ha a fűtőszál kiég, elég csak a porlasztót kicserélni, azt lehet külön is kapni.

#3-asnak

Éppen azért javasoltam ezt a PT aksit, mert ezt töltés közben is lehet használni, így nem kell egyből két aksit venni. Ha USB közelben vagy, akkor bedugod és kész, kábel jár hozzá.

Ráadásul ez most akciós, ennyiért bőven megéri.

Ha nagyobb teljesítményű aksit veszel, akkor annak a mérete is nagyobb (hosszabb). Összerakva már ez is kb. 16 cm.

2014. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:) ment a zöld!
2014. aug. 22. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!