Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges az, hogy a dohányzá...

Lehetséges az, hogy a dohányzástól nem nőttem?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam függőnek, de néha, hébe-hóba, baráti társaságban szívok néhány szálat. Nem szívok minden nap, valamikor 3 naponta, valamikor csak hetente,. Most nyáron barátokkal kicsit többször. Ez olyan 1 éve tart, amikor kezdtem ezt a rossz szokást két hetente kimentünk szórakozni és úgy szívtunk. Tavaly novemberben voltam 182 cm, most is ennyi vagyok, 16 évesen. Ősszel már, suli kezdetekor már nem akarok cigizgetni, hébe-hóba sem. Sportolok is, konkrétan focizom. Van rá esély, hogy a dohányzás negatívan hat/hatott a növekedésemre. Még most abba tudnám hagyni a dohányzást, mert nem érzem szükségét. Rendbe jöhet ez majd, hogy még növök egy keveset? édesapám 195 cm magas, edasanyam 165 korul. Mi a véleményetek a leírtakról? :)

2014. aug. 24. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs köze hozzá, de hagyd abba a dohányzást. Később a focizásba árthat.

Nagyjából ilyen magas maradsz, én 17 évesen vagyok 175 cm, és tavalyhoz képest 2 cm nőttem csak.

17/f

2014. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. 16 éves kor után már nem nő látványosan az ember. De van közeli ismerősöm, aki 14 éves kora óta dohányzik, ma 26 éves és 190 centi.
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg 25 éves vagyok és 164 centi, szintén férfi, 14 éves koromra teljesen kinőttem magamat úgy, hogy édesapám 175 édesanyám 158 centi, plusz sose dohányoztam! Egyszerűen ezt osztotta a sors, a te 182 centid az eléggé jó magasság, de még esetleg 2-3 centit nőhetsz 20 éves korodig, utána befejeződik végleg a növekedés.
2014. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamellyest a dobanyzas is kozrejatszik,de mar egyebkent sem fogsz jelentosen noni mad 1-2 centi :)
2014. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!