Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik dohány a...

Szerintetek melyik dohány a jobb? Multifilter (kék), Sopianae (kék-barna) vagy kék pall mall dohány? Eddig a kék multit próbáltam és még ebben a kettőben gondolkodtam de nem tudom milyenek éppen ezért kérdezem itt mielőtt megvásárolnám akármelyiket.

Figyelt kérdés
És még arra lennék kíváncsi ,hogy barna sopianae dohány van esetleg 40g kiszerelésben?

2014. aug. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kek szofi es a kek pall mall nagyon jok. A pall mall iszonyat finom a szofi kicsit savanykasabb de mindketto kedvenc nekem
2014. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz!
2014. aug. 25. 14:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom még mások véleményét is
2014. aug. 25. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
hat szerintem a kek pall mall az tudogyilkos egy dohany,de izre annyira nem rossz :)
2014. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a sophianae es a múlti egész jo de a Pall Mall egy kalap fos nem ajánlom!
2014. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!