Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-CIGI! Alsó vagy felső...

Vidékibringás kérdése:

E-CIGI! Alsó vagy felső porlasztású?

Figyelt kérdés

Also vagy felső porlasztású patront a jobb ? Miért ?

Also : eGo CE4 BCC

Felső: eGo Helix V3 (ce5+)


eGo 1100 és 1300 akkukhoz


Porlaszto ohm értéke mit változtat ?

Gőz mennyiség, iz minőség ?



2014. aug. 27. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Erre szerintem senki nem fog válaszolni, mert fogalma sincs. Ha valaki vesz ilyen cigit, akkor egyfajtát vesz és nem 3-4 félét. Az a lényeg, hogy a mozdulat meglegyen, hogy a szádba veszed, mint a cigit és illúzió is megvan, hiszen füstöl. Íz amilyet választasz.
2014. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elsõ ne válaszolj, ha fogalmad sincs...

kérdezõ, nem lehet válaszolni, ki kell tapasztalni kibek mi jön be, az ilyen olcsó gagyi patronok közül nekem a V3 jött be eddig a legjobban torokhatás és gõzmennyiség ügyben, de szinte mindenkinek más az igazi... ha többféle ízü liquidet veszel, èrdemes minden ízhez külön patront használni, mert tökéletesen nem lehet kimosni belõle az elôzõ ízt... ha meg rákattansz, úgyis veszel MOD-ot és rendes patronr.

2014. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a kezdeti vatelinesről felsőkazánosra Helix V3-ról (CE5+), majd arról az alsókazánosra tértem át a.

Az alsókazánosokat nem kell döntögetni, mindig tökéletes már az első slukk is, mert a kanóc fekvő és álló helyzetben is a folyadékban van. A V3-ast ha állítva teszed le, vagy nyakban hordod, akkor meg kell dönteni, mielőtt újra használni kezded, hogy az üvegszál folyadékot kapjon.

De én nem az eGo CE4-et használom, vannak rövidebbek is. Az 1100-es aksi már eleve nagyon hosszú (az 1300-asról nem is beszélve), az az egy centi is sokat számít a patronnál.


Az Ohm értékről:

A normál ellenállású patronok kb. 2-3 Ohm között vannak. Ezek pont elegendő áramot engednek átfolyni a gőzképzéshez, de viszonylag kevés áramot fogyasztanak, így az akkumulátort nem terhelik annyira.

Az alacsony ellenállású (2 Ohm alatti) kazánok, integrált patronok, valamint a dupla vagy tripla fűtőszálas integrált patronok (Dual Coil vagy Triple Coil) sokkal nagyobb teljesítményt vesznek ki az akkumulátorból, azaz hamarabb lemerítik, de a magasabb áram magasabb hőmérsékletet és nagyobb gőzképzést eredményez.

Az ízek sokkal intenzívebbek, a gőz nagyobb.

Viszont nem minden aki érdemes őket használni. Kis kapacitású akkumulátorokon a teljesítményüket nem tudják leadni, az aksit feleslegesen túlterhelik.

A nagyobb ellenállású patronok jellemzően 3-5 Ohm közöttiek. Ehhez már változtatható feszültségű, nagy kapacitású mod készülék kell, még az 1300-ra sem ajánlom.

2014. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Viszont nem minden aksin érdemes őket használni.
2014. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem probálom ki a felülporlasztosat, ha fölösleges. Csak azt látom a legtöbb helyen , h azt használják. Drágább is , ezért hiheti az ember h biztosan jobb.
2014. aug. 27. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:

A felsőporlasztós volt először, igazi nagy váltás volt a vatelinesek után. Kezdetben a V2, ami nem volt szétszedhető (csak erőszakkal). Aztán jött a V3. Nagyon megbízható, bevált és elterjedt típus, és szinte minden boltban lehet kapni hozzá porlasztót.

Az alsőfűtőszálasok még újabbak, én egyszer kipróbáltam, aztán át is tértem rá. De megvannak a V3-asaim is, néha előveszem azt is.

Érdemes szép lassan több patront beszerezni, főleg, ha több ízt is ki akar az ember próbálni, mert némelyik sokáig megmarad, hiába töltesz más ízűt utána, csak keverednek.

Van amelyiket nehezebb szívni, van amelyik típus levegősebb. Kinek melyik jön be.

A folyadékok között is van sűrűbb, folyósabb, mindegyikhez más patron passzol jobban. De ezt ki kell tapasztalni.

2014. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helix V3-ast koptatok ezen sorok írása közben is, jó-jó, csak döntögetni kell. Van alsó fűtőszálasom is, az jó, mert nem kell döntögetni, viszont a kicsi kínai pontatlanság miatt úgy folyik belőle a leves, mint a franc, viszont gőzmennyiségre azt szeretem jobban. Ki kell tapasztalni :)
2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-nek

Ha folyik, akkor azt ellenőrizd le, hogy benne van e minden tömítés, és hogy a porlasztó jó szorosan bele van-e csavarva a talpába. (Meg persze, hogy jó porlasztót vettél-e bele, ha már cserélted, mert többféle igen hasonló van forgalomban, az egyik jó a másikba, de fordítva meg nem biztos.)

2014. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!