Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 19/L vagyok és nem engednek...

19/L vagyok és nem engednek be a dohányboltokba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 vagyok de maximum 16-nak nézek ki és volt ebből már kínos szituáció...
2014. aug. 29. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bemész és megmutatod a személyidet. Tőlem még 24évesen is elkérték a személyit, sőt még van,hogy most is.

26/N

2014. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mutogasd a személyidet. Ha azt látják nem tilthatnak ki
2014. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, múltkor smink nélkül, kómásan mentem a páromnak cigiért, és kiküldtek, hiába akartam mutatni a személyimet. :D Másnap ugyanabban a dohányboltban, ugyanaz a pénztáros volt, és nem akart személyit kérni, de megmutattam neki, és megköszöntem, hogy korábban kiküldött, és mehettem másik dohányboltba. Hápogott egy sort.
2014. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, így én is jártam, alkoholt vettem a testvéremmel, bunkón mondta pénztáros,hogy "gyerekek, elmultatok már 18évesek), kérdeztem öcsémet,hogy előveszi ő vagy én a személyimet,mert mindegy volt, látta ,hogy majdnem 10évvel elmultam már 18, bocsánatot kért, de mondtam neki,hogy normálisan kéne kérni,és akkor nem kell bocsánatot kérni. Mert azzal semmi bajom ha normálisan elkérik a személyimet.
2014. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a szemelyit es belerohogsz az arcaba
2014. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a személyid.Én is sokszor kerülök kínos szituba. pl.karácsony előtt voltam egy tescóba borokat, italokat venni és tőlem is elkérték holott 26 éves vagyok, mögöttem jött egy csaj igaz eléggé ki volt maszkírozva, de tőle nem kérték el, persze 16 éves volt talán mert még gimis és ő is piát vett. Ilyenkor azért elgondolkodom. :) :)
2014. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!