Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy 18...

Mi értelme van annak, hogy 18 éven aluli gyereket nem engednek be a nemzeti dohányboltokba? (egyáltalán ennek az egész nemzeti dohányboltnak mi az értelme? )

Figyelt kérdés
Mert ha mondjuk az, hogy a gyerek ne lássa, hogy cigit vesz a szülő az jó nagy baromság, mert úgy is látja ha elszívja a gyerek előtt... A másik meg az, hogy most hagyja kint a szülő a mondjuk 2 éves kisgyerekét az utcán vagy mi?!
2013. júl. 4. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Majd nem a 2 éves kisgyerekkel az oldalán megy cigit venni, ahogy berúgni se a kölykével jár az ember.
2013. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És aki máshogy nem tudja megoldani?? például viszi haza a gyereket és csak akkor ér rá megvenni? Meg nehogy már előbb haza vigye a kölköt és utána sétáljon vissza a boltig -.- rosszabb esetben meg autóval és nem csak a drága cigit fizetio akkor hanem a plusz benzint is...
2013. júl. 4. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A szexshopba se engednek be 18 éven alulit, mégis megoldják az érdeklődő szülők az odajutást. Az egész elcseszett trafikmutyi egyetlen normális részébe sikerült belekötnöd azért, mert egy darab lusta szar vagy, aki nem hajlandó sétálni.


Eddig így volt, most máshogy lesz, megoldod.

2013. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy 18 év alatti nem léphet be dohányboltba nem azt jelenti hogy kint kell hagyni mint a biciklit. Arra vonatkozik, hogy 18 éven aluli 1 vagy több gyereket nem szolgálhat ki a boltos, illetve mivel csak dohányterméket árul, fel kell szólítania az üzlet elhagyására. És akkor is köteles megtagadni az áru eladását ha azt fiatalkorúak részére akarják továbbadni.


Ergó ha apuka besétál a pici fiának cigit venni, akkor a boltos köteles megtagadni az eladást, pont ahogy elvileg az alkohollal is van meg a cigivel bárhol máshol manapság.


De imádom mikor az emberek felháborodnak egy saját maguk által kitalált hülyeségen.

2013. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem van egy 4 éves és egy 7 hónapos fiam. Általában babakocsival járunk. De mi van ha kenguruval van rámkötve a kicsi?! Tegyem le a földre amíg én be megyek? Én egyedül vagyok a 2 gyerekkel nem tudom őket kire bízni.
2013. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2013. júl. 4. 23:02

Tudok erre egy remek áthidaló megoldást (mert ügyesen rájöttem - nem mindenki képes erre!!!)

Az apuka ne árulja el a boltosnak, hogy kinek veszi! De azt sem muszáj elárulni, hogy melyik kezével fogja megfogni.

2018. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Talán szokjál le a rohadt cigiről és gondolj inkább a gyerekeidre! ;)
2020. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!