Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha filctollal rajzolok a...

Ha filctollal rajzolok a cigire az mennyivel teszi még károsabbá?

Figyelt kérdés
Kreativ vagyok es jött egy ötlet hogy tiszta jo lenne csinálni olyan cigit amire en rajzoltam és már elképzeltem és meg akarom csinálni csak nemtudom h lesz e tole valami bajom
2014. szept. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ezen fog múlni tüdőrák.


Én is rajzoltam már cigire, nem fogja elrontani.

2014. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a filc összetételével
2014. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinesben látszik a tüdőrák.
2014. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek cigizel?? Nem értem ezeket az embereket! Nem csak magukat, de a környezetüket is szennyezik! A nagypapám 60 éves és 12 éves kora óta cigizik... többször műtötték daganattal és eres problémákkal! A vérnyomása sokszor 200 körül van!! Mi értelme, hogy a cigi miatt elrontsd az életedet?? És meghalj 60 évesen???
2014. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves 4 es már nagyon sok kérdésben olvastuk hogy a nagyapád 12 éves kora óta cigizik és 60 évesen isten tudja miféle bajai vannak de már nagyon megunhatnád magad mert senkit nem érdekel! ha ennyire anti dohányos vagy ne a cigi rovatban keresd az oltogatni kívánt személyeket ember. közöld velük az utcán ne ide írj.
2014. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!