Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van 1 füves osztálytársam (...

Bubbika62 kérdése:

Van 1 füves osztálytársam ( bio / herbal ). Le kéne szoktatni vagy legalább kevesebbet szívjon. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam 17 Éves nagyon szép lány. Szoktam vele beszélgetni , hogy van meg ilyenek. Eleinte napi 1-2 szál füves cigit szívott most már napi 15-20 szálat.

Nagyon sajnálom szegényt mert tudom mi lesz ha ezt így folytassa . Anyukája sajnos meghalt . Apukája meg alkoholista. Ők nagyon nem tudnak sajnos mit kezdeni...

Valaki valamit tudna erre mondani? ( Fikázásokat nem kérek )

Határozottan lépjek fel vagy próbáljak vele beszélni ?

Vagy próbáljak orvoshoz fordulni?



2014. szept. 19. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne,nekem pedig egy 14 éves fiú osztálytársam cigizik...
2014. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hívd el sportolni, akár iratkozzatok be vhova együtt, menjetek el futni stb.

Sokat segítene a helyzeten, persze megoldani csak úgy nem lehet egyik napról a másikra.

2014. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hogy elhívom suli után egy szép parkos tó mellé és beszélgetni vele erről 4 szem közt. Csak nem tudom mennyire venné ezt jó szemmel.
2014. szept. 19. 21:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek, persze. Jó, ha törődsz vele, érdeklődsz felőle, és te is elmondod neki, amit gondolsz.

Viszont ne legyél erőszakos, és ne várd el, hogy egyik napról a másikra megváltozzon.

2014. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha elhivnám állatkertbe ? Csak nem szeretném h nyomulásnak érezze...
2014. szept. 19. 22:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Hívd el egyszerűen valami szép helyre, uljetek le beszélgetni es mond el neki mennyire rossz amit a szervezetével csinál. Próbáld megismerni, találj ki neki valamit amivel lefoglalhatna magát vagy szervezz egy napot csupa jó programmal es ha észreveszi hogy eltöltött egy napot veled fuvezes nélkül talán rájön hogy nincs is ra szüksége. Remélem segítettem
2014. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 WeedRa válasza:
100%

Te így akarod felszedni ezt a csajt? :D


Kezdj el te is szívni vele, olyan nyíltan fogtok beszélgetni meg minden, na...fasza lesz :)

Aztán nyugodtan joint közben is fel lehet dobni a leszokás témát...hidd el ő is jobban venné mikor be van verve, mint ha nekiállnál amikor kattog :D

2014. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

A herbál nem fű te agyoniskolázott! Napi 15-20 szál? Mi az a csaj? Multimilliárdos? A herbál és a bio nem fű, hanem szintetika ami fél-1 éven belül széteszi az agyat, ne terjesszetek ilyen idiótaságot, könyörgöm! A fű nem csinál ilyet.


Mellesleg ne köpd be, csak rosszabbat teszel vele. De a kérdés szerintem kamu, ezáltal zárom a témát.

2014. szept. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 WeedRa válasza:
36%

a herbál a mű, a bio a fű...nem is értem ez miért kérdés

a herba olcsóbb és sok kijön belőle, a romák is azt szívják, még adnak is belőle ha úgy van :)

2014. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: a herbál/bio mind a kettő mű, szintetika. A fű a kender növény virágzata magyarul. Ha nem tudsz valamit, meg se szólalj. Olcsóbb és szépen leépíti az agyadat, a kender pedig nem...


Ha nem tudsz valamit kérdezz.

2014. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!