Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodtam már másodszorra...

Miért álmodtam már másodszorra is azt, hogy osztálytársam (legjobb barátom) meghalt?

Figyelt kérdés
Nem egymás után álmodtam, de mostanra másodszor is! Suliban voltunk, vagyis ő már nem volt ott, de tudtam hogy meghalt és azért nem volt ott. Álmomban halálának okát egyáltalán nem tudtam, kb ennyire emlékszem, de nagyon rossz álom volt, szerintetek miért álmodtam kétszer is szinte ugyanazt?

2014. jan. 25. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különösebb oka, én is szoktam ilyet álmodni. Amúgy ha valaki álmodban meghal, az hosszú életet jelent az illetőnek (állítólag) :)
2014. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? Tehát pont az ellenkezője? Akkor jó! Köszi :)
2014. jan. 25. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, úgy tudom, ez ilyen ellentétes jelentésű.

Az Álmoskönyv is ezt írja, meg ezt: "Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzed, gátolva vagy."

2014. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. jan. 25. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet (bocs, hogy ilyet mondok), hogy titokban, tudat alatt nem szereted őt. Csáth Géza A béka c novellájában hasonlót írt le: egy férfi azt álmodja, hogy megöl egy békát a konyhában, és amikor végzett vele, a feleségé lágyan megcsókolja (aki alszik). 2 hét múlva meghal a felesége, mert álmodban a legmélyebb vágyaid jönnek fel, amikről te sem tudsz.
2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg a legjobb barátom, és nem szeretném h ez történjen vele.
2014. jan. 26. 13:33
 7/8 anonim válasza:

Azt mondják hogy akinek megálmodják a halálát

az sokáig fog élni

2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Annie. válasza:
Szia! Én is álmodtam már olyat hogy a legjobb barátnőm meghalt vagyis megölték és a másik osztálytársam megpróbálta kideríteni hogy ki ölte meg.Azt mondják hogy akiről azt álmodják hogy meghal az sokáig fog élni. Hát reméljük! :)
2014. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!