Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi papír ég lassan?

Melyik cigi papír ég lassan?

Figyelt kérdés
Pár hete sodort cigit szívok bond dohánnyal (amit ha lefogy leváltok domingora) slim energi filterrel és elég gagyi primus papírral ezt szeretném lecserélni. Szerintetek mire cseréljem?

2014. okt. 7. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:

AZ a baj a primussal h túl kicsi. Szeretnék valami jobbat pl ocb, rizla, raw, smoking

Ezek. Közül melyik a legjobb?

Köszönöm a választ

2014. okt. 7. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
az, hogy gyorsan, vagy lassan ég le egy cigi, a tekerés tömörségén múlik, nem a papíron...
2014. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi melyik papír ajánlanál
2014. okt. 8. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én speciel piros smoking papírt használok a sodráshoz, és meg vagyok elégedve vele. De amúgy jó a piros rizla is, ha esetleg a smoking nem jönne be.A piros az normál vékonyságú papír.
2014. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Márka szinte mindegy, minél könnyebb/vékonyabb papírt keress! A legkönnyebb papírok a primushoz képest valóban sokkal lassabban égnek, azonos mennyiségű dohány esetén. Én fekete OCB-t használtam.
2014. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!