Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A becsicsentés és berugás...

A becsicsentés és berugás között miért tág a pupillám? (többi lent)

Figyelt kérdés
mostanában péntekente eljárok egy helyre haverokkal és egy baráttal aki soha nem engedné hogy szívjak marihuánát!és az eggyik pénteken haza indultam kicsikét berugva és mire haza értem már egész jól voltam. anyukám ott várt otthon 23:00kor és mondta hogy nézzek a szemébe mert fél mindig attól hogy szívni fogok és mondta hogy tök tág a pupillád. máskor is volt ilyenje de akor megnézte másét és akkor rá jött hogy csak sötét van azért. de most oda áltunk a fürdőszobába és felkappcsolt villanynál nem ment vissza. én is csodálkoztam rajta mert TÉNYLEG NEM SZÍVTAM SEMMI ILYET. de anyám nem hitte el nyílván. kökvetkező pénteken ugyan ez. akkor belenézet a szemembe és ezt mondta: ne néz hülyének. és én ott áltam és nem tudtam mi legyen! máskor nem mehetek el haverokkal sehhová mert anyám azt hiszi. :(
2014. okt. 11. 10:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!