Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerbiában milyen jó cigi...

Szerbiában milyen jó cigi márkák vannak, amit nem lehet kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szívtam már Sobraine-t, akkor Chesterfield-et is amit régen itthon is lehetett kapni. Lifát lehet kapni Szerbiában? Főleg ez érdekelne :D

2014. okt. 14. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

:( Pedig a Sobraniet akartam írni. (amúgy Sobranieből aránylag jó a választék) Lifa nincs sajnos, és igazából a Sobranien kívül semmi különlegesebb cigit nem lehet kapni.

Viszont jó hír, hogy Szerbiában a magyarországi árakhoz képest nagyon olcsó a cigi, úgyhogy akármivel feltankolhatsz. :D

Ami még tudtommal nincs Mo.-n az a pattintós Lucky Strike & pattintós L&M, ezek elég jó cigik is - már ha szereted a mentolos cigiket. Winston XStyle is elég jó, valamint a Winstonból a pattintós is.

Akkor van pl. almás és szőlős Monus, bár én ezeken nem igazán érzem a gyümölcsízt, és semmi extra amúgy maga a cigi. Nem rossz, de nem is különösebben jó.


Hova utazol különben? Mert valami nagyobb városban lehet, hogy találsz egy jó kis dohányboltot különlegesebb cigikkel, de kisebb városokban és benzinkutakon ennél többre ne számíts.

(mellékesen megjegyzem amúgy, hogy Szerbiában még mindig kapható minden boltban cigi)

2014. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem számítottam ilyen részletes válaszra köszi szépen :D

Amúgy Szabadkára megyünk majd a piacra

2014. okt. 18. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Sobraine-ből milyen fajták vannak? Én csak a black russian-t meg a női színeset tudom :D
2014. okt. 18. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen a kettőn kívül a nagy dobozosok közül van még white russian is. + még van pár normál méretű dobozos is - pink, fekete -eddig csak ezeket szívtam, de úgy rémlik van még több, de azok nem különlegesek. :)
2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszkösz :D
2014. okt. 21. 21:47
 6/8 anonim válasza:
Drina, AurA sztem ezek nalatok nincsenek ;)
2014. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mennyibe kerülnek ezek?
2014. okt. 23. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: te most trollkodsz, ugye? :D
2014. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!