Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amikor cigizek akkor lenyelem...

Amikor cigizek akkor lenyelem a füstöt és csak utána fújom ki, az nagyon nagy baj? Máshogy nem sikerül

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

maximum gége rákot vagy szájrákot kapsz, a tűdőrák mellett, de egyébként nem baj.

esetleg próbáld meg nem elkezdeni vagy letenni a cigit

2014. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem célszerű lenyelni.
2014. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fúj, miért nyeled le? Ha véletlenül lenyelem, mert csuklok vagy nevetek, majd' elhányom magam... Tüdőbe szokás szívni, nem lenyelni, azt mással szokás... Fúj.
2014. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szegheő Péter válasza:
Hogy cigizel, az a baj. Majd, amikor köhögve állsz a lépcsőfordulóban, fulladástól lila fejjel, majd akkor megérted, de akkor már késő.
2014. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: a füstöt speciel nem tudod lenyelni, vagy ha mégis, akkor nem tudod kifújni.

De bárhogy is csinálod, IGEN, NAGY BAJ!

Ezek szerint te még kezdő vagy, úgyhogy azt javaslom, bárhogy is csinálod, sürgősen felejtsd el és hagyd abba, mert semmi jó nem fog származni belőle(

(mondja ezt egy aktív dohányos)

2014. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondj le róla minnél hamarabb,sajnos én nem tettem vagyis túl későn tettem...
2014. okt. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2014. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha lenyeled, akkor utána legfeljebb felböfögni tudod, nem kifújni. Ha tüdőbe szívod, akkor úgy csinálod, mint az igazi dohányosok, de az is káros. A dohányzástól egy idő után nem fogsz bírni hosszabban futni, vagy lépcsőzni, könnyebben kifulladsz. Nem okoz mindenkinél rákot, az esélyét viszont növeli. Simán élhetsz dohányosként 90 évet is, de az állóképességed biztosan rosszabb lesz, mint dohányzás nélkül.
2014. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az előző vagyok. Hozzátenném, hogy szerintem nem éri meg. Még ingyen se, de fizetni a saját fizikai képességeid és egészséged rontásáért végképp nem érdemes.
2014. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
46%

Ha megnezted a kettovel ezelotti video-t, utana az eletben soha sem fogsz rágyujtani. Én azt szoktam mondani, Tőlem aztán mindenki annyir SZÍV amennyit akar, csak ne fújja ki :)

Egyebirant a dohanyosokkal csak a baj van: unintelligens szemetelők, tarsashazban bejon az erkelyajton a fust a kedves bagos szomszedoktol, es a strandon sem tudod ugy lerakni a pokrocot, hogy valamelyik sarka felol de dolne a fust a kisgyerekeidre.

Tartozz inkabb a tarsadalom hasznos, ertelmesebb feléhez.

2014. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!