Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem érzem a vízipipa...

Miért nem érzem a vízipipa dohány ízét?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam ki először. Mindent úgy csináltam, ahogyan írták, sok videót megnéztem. Egy noname pipám van, kerámia nélkül 20 centi, amihez vettem egy el nefes mini phunnel kerámiát, amit moddal használok. Az Al Sultan szedres dohánnyal tömtem, de csak sima natúr dohány ízt lehetett érezni. Füstöt rendesen adott. Velem volt a baj, vagy a dohány nem elég "márkás" ? Ja és 2db fél 3kings szenet és 4réteg alufóliát használtam.

2014. nov. 1. 20:24
 1/3 savanyújóska ***** válasza:

Phunnelhez nem értek, de amúgy nem volt sok a szén? 33 vagy 40 mm-eset használtál? Ha amúgy füstje volt, alapvetően, sima kerámiánál a következők szoktak lenni: (phunnelnal nem tudom, még milyen extra nyűgjei lehetnek)

- szar a dohány - ez megesik, van, hogy pocsék íze van, eddig a Sherbetlit és az Al Fakhert merem mondani, hogy nem okoztak csalódást (ha eredetiek voltak, előbbi mindig dúsan úszik a lében, erős illatú, utóbbi pedig nagyon apróra van vágva, szinte krémes állagú)

- sok a szén - a dohány teteje elég hamar, ekkor az első 1-2 szívás jó, utána az alatta lévő dohány miatt szenes nem lesz, de íze sem, ez phunnelban hatványozottan előjöhet a kevés dohány miatt

- kevés a szén - ez nálad valszeg nem lesz, legalábbis ha valóban tömör, "kockázható" füstöt adott

2014. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Al Sultan márkának van egy elég erős dohány mellékíze próbáld ki a Nakhla Mizo-t vagy Al fakher-t :)
2014. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a dohányom már kb. 2éves,de eddig bontatlanul tároltam,lehet ettől van.Most majd lehet veszek al fakher berryt.
2014. nov. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!