Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem érzem a vizipipadohá...

Miért nem érzem a vizipipadohány ízét?

Figyelt kérdés
Több féle dohánnyal is kipróbáltam, és mindegyiknél olyan semleges ízt éreztem a számban, ha viszont a kifújt füstbe szagoltam bele, ott már éreztem a különböző aromák úgy fogalmaznék, hogy inkább illatát mintsem ízét, pedig többen mondják, hogy ez az xy dohány nagyon jó ízű, nagyon finom, füstje az nálam is van rendesen,csak a számban nem érzek ízt mit csinálok rosszul?

2014. okt. 25. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedul, én is csak maximum nagyon gyengén érzem az izet, az illata sokkal erősebb. Esetleg meg mikor friss a dohány akkor jobban erezni az izet is, de utana tenyleg csak picit lehet erezni, es inkabb azt a sima dohanyizt erzed. Amit viszont mindig lehet érezni az a mentanak az "ize" vagy legalabbis a huvossege. Nem tudom a tobbiek miert mondjak, de tenyleg vannak azert olyan dohanyok amiken erezni az izt sokaig pl. a banános, lehet csak par dohányra mondjak ok is ezt, vagy leginkabb ok is a füst illatára gondolnak. De szerintem ne aggódj, nem veled van a baj :D
2014. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, köszi a gyors választ
2014. okt. 25. 10:26
 3/4 without ***** válasza:
nem tudom hányszor használod, de vannak olyan dobozok amik szívhatatlanok én Nakhla Vaniliával és Eperrel jártam így egszerűen semmi íze nem volt egyiknek se illetve az eper egy kicsit kapart igaz akkor még nagyon kezdők voltunk most már a pipám és a kerámiám is sokkal profibb, valamint Al-Fakher görögdinnyének volt borzalmas íze azt hittük már sosem fogy el a doboz, nagy mértékben függ attól hogymilyen dobozt fogsz ki, amiket ajánlok és erős az ízük Nakhla két alma, Al-Fakher sárgadinnye, a Serbetliknek hatalmas a füstje de nem túl karakteresek phunnel kerámia erősen ajánlott hozzá esetleg Serbetli kókusz nagyon elnyerte a tetszésemet, próbáltam már nakhla mizo mentát az elején nem volt rossz (ha valamihez kevered csak óvatosan nagyon kicsi is elég belőle) de azért most már érzem rajta hogy nem mostanában vettem, viszont egyszer egy olyan nakhla két almát fogtam ki aminek nagyon erős nagyon intenzív íze volt eléggé friss lehetett, kívánok neked is sok ilyen friss dobozt
2014. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma szívtam nakhla görögdimnye mentát az nagyon bejött éreztem is az ízét, és nem is égett oda talán túl is szívtam magam, mert ha rágondolok az izére kicsit elfog a hányinger, kószi a válaszokat
2014. okt. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!