Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta dohányt javasolto...

Milyen fajta dohányt javasoltok? Mostanában inkább töltöm a cigit, és érdekelne hogy melyik fajta dohányok azok amelyek jobb fajták és viszonylag olcsók. Légyszi árat is írjatok

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 21:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem , hogy inkább nagyobb kiszerelés érdekelne(150-200 gr)
2014. nov. 6. 21:53
 2/3 anonim válasza:
Austin az nem rossz Pallma stb stb,menj be egy dohyányboltba és kérdezd meg
2014. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokféle dohányt kipróbáltam már (PallMall, GoldenGate, Primus, Multifilter) és azt kell, hogy mondjam, hogy az arany Marlboro dohány mindent visz. Egy 40 grammos doboz 1190 forintba kerül, tehát kb. 200 forinttal drágább mint az átlag dohányok de megéri, és (ezt nem tudom biztosan mert nem számolom, de egy ismerősöm igen, ő mondta) több cigi jön ki belőle mint bármelyik másikból. És mióta ezt töltöm vége a reggeli tízperces köhögéseknek.
2014. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!