Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés után berekedek,...

Cigizés után berekedek, slejmet köhögök fel. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Így próbálnak a légutak megszabadulni a légzőfelszínt izgató és a légzést rontó füsttől.
2014. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy ez ezzel jár.
2014. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvetően nem normális, hogy cigizel! Én is dohányzom, de az sem normális! A normális az lenne, ha most tennél rá pontot, ilyen előzmények után!
2014. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Aha, normális.
2014. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, normális. Majd az is normális lesz, ha pár év múlva elpatkolsz tüdőrákban.
2014. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elméletben "normális". De én például soha nem köhögök, nem rekedek, nem slejmelek és semmi...pedig 13 éve cigizek...napi 1 dobozzal.
2014. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem, de majd te is fogsz.
2014. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. vagy most kezded

2. vagy most fejezed be(a rosszabb értelemben)


Viccet félretéve lehet, hogy az elsőről van szó, ha mégsem akkor kihagytál egy időszakot vagy túlzásba vitted. De ha csak hirtelen előjött akkor az szerintem jót jelent :)

2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Igaz amit a 7-es ír, én is sok évig nem köhögtem, 18 éve dohányzom. Kb. 2 hónapja volt egy csúnya megfázásom, és azóta nem múlik a köhögés. Megmaradt ez a tipikus reggeli dohányos köpködés, krákogás, ez már tuti nem a megfázástól van.
2014. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!