Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik dohányboltban nem kérnek személyit? 17 vagyok a félreértés elkerülése miatt.

Figyelt kérdés
Nem egy 14-15 éves kis hülye aki azért cigizik mert "menő"

2014. nov. 17. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
... hanem 17 éves ugyanazért
2014. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor varj meg egy evet baratocskam!:)
2014. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Najólvan nem kértem hogy osszon ki bárki is csak gondoltam valaki ad rendes választ is nem csak okoskodik..
2014. nov. 17. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

17?


Hát akkor már valóban felnőtt :)


Miért cigizel, ha nem azért, mert menő? Talán zsenge korodra nikotinfüggő lennél? Kétlem.

2014. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha ennyire tudni akarod kurvra nem erdekel hogy ki mit mond, es egyebkent meg majd pont neked fogok magyarazkodni
2014. nov. 17. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minden nemzeti dohányboltban totálisan kötelező elkérni a személyit már akkor is, ha csak felmerül a lehetősége, hogy nincs 18. én budapesten kértem már el 25éves lánytól is, mert fiatalosnak tűnt. múlt héten pedig egy gyereknél nemvolt személyi és majdnem már sírva kérte, hogy higyjem el elmúlt 18, ezt az okostelóján akarta bizonygatni a facebookjával... :D ha nem hajlandó átadni valaki a személyit, akkor nem lehet kiszolgálni, tehát fail. innentől kezdve, ha létezik olyan hely, ahol nem kérik és pláne 18 alatt szolgálnak ki valakit, annak jó navot kívánok előre is és ezt nem kérdező ellened mondom. kérj meg vkit, hogy vegyen neked.
2014. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Minek neked az? Bilibe lóg még a kezed. Először nőlj fel, érettségizz le, aztán majd felnőttszámba vesznek és azt veszel, amit akarsz.
2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rokaone ***** válasza:
57%
fekete piacon. /ott nem kérik a személyit/
2014. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Kelemen Béla utcában a bumeráng élelmiszerüzlet melletti dohányboltban tuti, hogy kérik, a Sarló utcában szintén a bumeráng mellett is kérik és a Budai út 80-ban is kérik, ez tuti, tapasztalat.
2014. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!