Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek alapján lehet az illető...

Ezek alapján lehet az illető drogos?

Figyelt kérdés

sokszor mered a távolba, bambán, a szeme se rezzen, üres tekintettel,

hogyha valaki beszél hozzá olyan mintha nem figyelne, közbevág más mondanivalójába, azzal, hogy ha nem mondja most amit akar, elfelejti, sokszor kerdezi ezt: mit is akartam? Miről beszéltem?

nem bír sokáig koncentrálni mert muszáj mozognia, a lábát mozgatnia, vagy egy ceruzát vagy valami..


2014. nov. 19. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
akár... de akár hiperaktív is, vagy egyéb koncentráció zavaros betegségben szenvedõ is...
2014. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem. van olyan hogy valaki úgy született, hogy fiatal korában magyarázat nélkül súlyos mértékben fáradtabb, energiátlanabb+van itt egy kis pszichés tényező is amiről szintén nem tehet. Én is ilyen vagyok, valamiért néha olyan fáradt vagyok, hogy már kellemetlen érzés, olyankor a beszélgetés nehézség, mert szellemileg lelassulok, a végtagjaim muszály mozgatnom,nyújtóztatnom, mert ha nem teszem kellemetlenül érzem őket... nem kell alapbol ilyenekre gondolni hogy drogos, előítéleteket fejeltsük el. sok félék az emberek, nem mindenki átlagos
2014. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!