Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szivarka vagy Marlboro?

Szivarka vagy Marlboro?

Figyelt kérdés

Melyik károsítja jobban a tüdőt ?

Papám cigizik, én meg mondtam neki hogy inkább akkor a Marlboro-t szívja, ne a szivarkát. Melyik károsabb ?



2014. nov. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen a szivarka több okból is. a szivarkákból általában csak 1-2 típus van egy márkán belül, tehát nem tudsz pl gyengébbet, kevesebb nikotintartalmút választani. a szivarka rossz minőségét jól mutatja az is, hogy feleannyiba kerül mint a cigi.

a szivarkákon alapvetően nincs szűrő/filter, hanem mindenféle szűrés nélkül szívod le a káros füstöt. árából fakadóan persze a benne lévő dohány minősége már alapvetően is nagyon rossz. marlboroból is viszont a közepes erősség a leggyengébb, ha gyengét akarsz neki ajánlani, akkor fehér dobozos cigiket vegyen.

2014. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szivarkából nem csak a sláger meg az ilyen budigurigába töltött vackok vannak. A marlboro szerintem kevés lesz a papának. Az se mindegy hány szivarkát szív el egy nap. Ha csak egyet, kettőt, akkor felesleges áttéríteni a cigire, mert abból el fog tolni egy dobozzal/nap hogy meglegyen a megszokott nikotin bevitel.
2014. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fél dobozzal a Fecskéből.

:/

2014. nov. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!