Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül egy doboz...

Mennyibe kerül egy doboz Djraum black cigaretta?

Figyelt kérdés
Legutóbb 2500Ft-ért vettem ha jól emlékszem, de ez több mint egy éve volt és volt egy kis ár változás. És más ízű pl cherry-s is ugyan annyibe kerül?

2014. dec. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

2000 magyar pénz a nemzeti dohányárusoknál az összes fajta.


Van sima szegfűszeges black, special (elvileg ez is sima szegfűszeges, de még nem kóstoltam), cherry, vanilla, valaki pedig írta, hogy látott mentolosat is, bár én még sehol nem láttam.

2014. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1990 ;) csak, hogy pontosak legyünk, Black tényleg bárhol kapható, de a többiben annyira nem lennék biztos :D
2014. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk pl mindegyik kapható, bár nagyon szűkös a készlet, mert nem éri meg túlzottan a tartása. a mentolos egyébként nagyon is létezik, él és virul, szép zöldes doboza van.
2014. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!