Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legkellemesebb...

Melyik a legkellemesebb aromás dohány?

Figyelt kérdés

Nekem a Cherryt ajánlották mert állítólag a Vanilia kaparja a torkot és emiatt nem a legkellemesebb fajta.

(Antidohányosok kíméljenek)



2014. dec. 11. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem nagy különbséget közöttük, vegyél epreset és tejbe szívjad, az elég okés.
2014. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a humort, ha nem felesleges és fárasztó. Tisztában vagyok vele hogy ezek a dohányok ízre nem lesznek sokkal másabbak mint a normál cigi, és inkább csak a füstszagot nyomják el, de ha már dohányra költök akkor nem olyanra akarom ami a torkomat szét kaparja (és nem, nemvagyok kíváncsi az egyéb káros hatásaira a dohányzásnak.)
2014. dec. 11. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vaníliás domingo eléggé rendben van szerintem.:)
2014. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Atomkakas ***** válasza:
Óbester pipa dohányban, cavendish-t tömök. Gyenge és tetszik az íze.
2014. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első ha jól gondolom vízipipára gondolt dohányzás címszó alatt, ami érthető. Bár nem vagyok nagy dohányos, nem is próbálkoztam túl sok márkával, eddig a Djarum Black tetszett a legjobban(kretek cigaretták), ebből létezik Cherry, és Vanilia is. A legnagyobb probléma az ára... 1990/doboz (Magyarországon).
2014. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, mint látom dohányt kértél, nem cigit, bocsi, nem figyeltem eléggé :D

Sajnos dohány témában viszont nem tudok segíteni.

2014. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszzokat! Ment a +1
2014. dec. 12. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tilbury Vanilla az egyik kedvencem. Több fajta vaníliát is próbáltam már, egyik sem kaparta a torkom.Primus Cherry-Vanilla is bejön nekem.

Stanley dohányok sem rosszak.Sokféle íz van belőle.

Érdemes végig próbálgatni.Kinek melyik tetszik.Ami másnak a kedvenc, lehet, hogy Neked nem fog tetszeni.Mindenesetre a Tilbury-t merem ajánlani.

2014. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!