Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak nekem jön be a Fecske...

Csak nekem jön be a Fecske szivarka?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon alja, de nekem kifejezetten tetszett.

Igaz szivaros/szivarkás "előéletem" gyakorlatilag nulla.



2014. dec. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam.Amúgy ha neked bejön akkor nyomassad :D
2014. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdemes lenne gyártani és forgalmazni, ha csak neked jönne be...
2014. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az ára miatt viszik, arra alapozzák az üzletpolitikájukat.
2014. dec. 18. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ára a szivarkák között egyébként nem számít olcsónak. 480ftba kerül, míg bőven kapható több másik szivarka 435-450ftos áron is. Fecskét én eddig csak 2 hajléktalannak adtam el rendszeresen, néha pedig egy-egy fizikai melós vesz belőle. Inkább a pegasus, momentos, bond és hungária szivarka a népszerűbb, ha valaki annyira ilyenre vágyik. Bár már több, mint 2 éve dohányzom sosem próbáltam még egyetlen szivarkát sem. Szerintem, ha az anyagi része nem nagy probléma, akkor térj át cigire, mert még mindig kevésbé káros, mint a legtöbbször füstszűrő nélküli szivarka.
2014. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem szívok szivarkát, egyik ismerősöm megkínált vele pár napja, ennyi az egész. :)
2014. dec. 19. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
zöld sláger jobb szivd azt
2016. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!