Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnatok segiteni? Tobbi...

Tudnatok segiteni? Tobbi lent. /fontos, mivel szilveszterre kell/

Figyelt kérdés

Szilveszterre szeretnek vasarolni vagy egy vizipipat vagy egy bongot.


A vizipipaval az lenne a gond, hogy draga, vagyis a bonghoz kepest dragabb. Ahol lakom, ott tudnak szerezni 3ezer forint alatt egy mini vizipipat, de csak 1 csoveset es az nem lenne eleg tobb embernek, masreszt hozza a szen 500ft/10db, az meg nem is nagyon gaz.


Ezzel elentetben a bong durvan 2ezer ft lenne netrol, hozza pedig muszaj a fu? Nem lehet csak izesitett dohany? Mert ha izesitett dohany kellene, az + 1.5ezer ft, ami igy vegulis lassan tobb, de ez most jobban bejonne.


A kerdes igazabol az, hogy melyiket ajanljatok es ha a bong, akkor lehet izesitett dohanyt bele tenni, vagy csak szimpla zoldet?



2014. dec. 19. 19:29
 1/1 anonim válasza:

Nekem van egy egycsöves 30 centis vízipipám hétvégente körbeüljük és adogatjuk egymásnak a csövet. Szerintem ez így sokkal hangulatosabb mint egy 3-4 csövessel. Valamint én csak 310Ft-ért veszem a szenet.

Véletlenül pont van egy bong pipám is, és az hülyeség hogy csak zöldet lehet beletenni, simán "működik" sima tekerős vagy töltős dohánnyal is, amikből meg lehet kapni vaníliásat, meg még egy pár ízesítésűt.

Ugye nem kell mondanom hogy ne tegyél vízipipa dohányt a bongba!!

2014. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!