Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Biofû, herbal, potpourri...

Biofû, herbal, potpourri. Miért nem tesznek már valamit ellene?

Figyelt kérdés
Komolyan nem hiszem el, hogy tényleg csak itt bohóckodnak ezzel a "c" listával és semmi nem történik. Embereket, életeket tesz tönkre ez a hulladék. Én is meg tapasztaltam egy idôre, hogy milyen a rabságában élni és sok fontos embert vesztettem el és két munkahelyet mert csak az érdekelt hogy mikor érek haza és szívhatok be ebbôl a szarból. Bánom is hogy egyáltalán elkezdtem, de már vége. Ami a legjobban zavar, hogy akár egy 10 éves gyerek is akkor jut hozzá amikor akar, elég beírnia a googlebe.

#Herbal #potpouri #spájsz #legalzold
2014. dec. 25. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha legalizálnák magyarországon a rendes fűvet, akkor teljesen háttérbe szorulna ez a bio szar. Ellenörzött termesztőktől, tiszta, minőségi fűvet lehetne venni. Ráadásul még egy kisebb adót is tehetnének rá. Szóval így tudnák elérni, hogy háttérbe szoruljon a bio. Meg az is érdekes, hogy a hős utca a készenléti rendőrség mellett van, az egész utcában 2 ház van és mindkettő drogtanya. Mért nem csinálnak semmit???
2015. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 yoruseikatsu válasza:
Ez a szer alapból büdös, nekem a gyomrom forog tőle... párom szívja, alapból egy inteligens ember, de ez olcsó, könnyű hozzájutni... ha lenne ami kevésbé káros könyen beszerezhető azt szívná...
2015. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!