Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigarettázásban?...

Mi a jó a cigarettázásban? Direkt tesznek bele olyan anyagokat, hogy az ember rászokjon, átverik az embereket, röhögnek a dohánygyárak igazgatói a bagósokon. Őket ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
Meg úgy vettem észre, hogy kifejezetten csóró szokás. Hajléktalanok és panel lakótelepen lakók között a legnépszerűbb. Büdös, káros, mindenféle betegség okozója. Emellett rohadt drága és szó szerint azért fizet az ember, hogy tönkretegye magát. Mi a jó benne, miért az első doboz oly sokaknál?

2014. okt. 17. 13:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM


Erre meg lehet mondani, hogy a testépítők meg szedik a sok vackot, meg szteroidoznak. De akik ténylegesen durva cuccokat szednek, az egy szűk réteg. Bagósból sokkal-sokkal-sokkal több van. Nő, férfi, idős, fiatal, kisgyerek, mindegyik szívja. Lassan már az az ember nevezhető különlegesnek, aki nem bagózik. Pedig lehet egy agresszív barom, semmi mást nem tudok róla, de máris különlegesnek gondolom, mert nem cigizik....

2014. okt. 17. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Egyre többen teszik le. Szerencsére.

A mozifilmekkel teremtettek egy hamis képet az emberek fejében. Hollywood nem az egyetlen aljassága a cigi.

2014. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Nikotint tartalmaz, hasonló a heroinhoz csak sokkal durvább és károsabb mivel +1000 féle toxikum van még a füstben. Tehát erős függőséget okoz. Ha pl. egy dohányost megkérdezel reggel melyiket választja arra a napra a szexet vagy egy szál cigit az a cigi mellett dönt. Sajnos aki rászokik, nem tehet róla csak a szándékról hogy egyáltalán kipróbálta. Ne tedd!
2014. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázzatok a cigarettával! Több százezerszer veszélyesebb a heroinnál, nagyobb függőséget okoz a kokainnál, károsabb az alkoholnál, több milliószor több rákkeltő anyagot bocsájt ki, mint az autók. Ne próbáljátok ki, csak egy szál és tiszta rák leszel.
2014. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a Karinthyban érettségiztem (18), most meg a Corvinusra járok két éve és négy egész körül van az átlagom. Oké, a tízemeletes valóban áll rám :-D De gyere ki egyszer ide Újpestre a lakótelepre. Mindenféle ember él itt, fiatalok, idősek, konzervatívak, modernebb felfogásúak, csórók, gazdagabbak, műveltek, buták. Gondolom még csak távolról láttál lakótelepet, valahonnan a II. kerületből távcsővel :-D

Amúgy meg dohányozni hülyeség, onnan tudom, hogy én is csinálom :-( Mondjuk szerencsére nem sokat, olyan 5-6-7 szálat naponta. A gimiben szoktam rá. Egy szálat nem kellet volna csak elszívnom, a legelsőt :-/

Amúgy igen, Karinthy-s voltam, Budapest tizedik legjobb gimnáziumában végeztem. És igen, a karinthys osztálytársaimmal kezdtem el cigizni. Szóval kissé el vagy tájolva a téren is, hogy kik cigiznek :-D

Ettől függetlenül mondom, nem a dohányzást propagálom. De ez azért egy bántó általánosítás.

2014. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is sajnos fos lakótelepen lakok sajnos, pont azért tudom.
2014. okt. 17. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Merre? :-)
2014. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Levegőt alig kapnak, fuldokolnak, undorítóan köhögnek, de szívják azt a szart.
2014. okt. 17. 20:35
 9/14 A kérdező kommentje:
zuglóban. igazi retek hely ez is nyugi.....
2014. okt. 17. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Is? Én szeretem Újpestet!!!


Amúgy Zugló nem is olyan rossz környék, ott lakik egyik bnõm, Bosnyák tèrtõl nem messze, tök jó hely :-)

2014. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!