Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leghalkabb/legminőség...

Melyik a leghalkabb/legminőségibb vízipipa?

Figyelt kérdés
Tudom, lényegében 2 kérdést tettem most fel egyszerre, de remélem érthető. Leghalkabb alatt azt értem, amelyben a szívásnál legkevésbé zörög a víz. Eddig TopMark-om volt, nagyon zavaró volt a szívásnál a hang. Most sikerült egy drágább kategóriára rávenni magam, és szeretném ezt elkerülni.

2014. dec. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ööööö te nem vagy tisztában a dolgokkal.

Az a víz hangja. A vizipipával lókakát nem érsz. Szívd lassabban. Ennyi a max amit e téret tehetsz.

2014. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Ha tudsz találni, Nargilem NP450, ami még emberi árban van, és hordozható, ami viszont biztosan kapható, az valamelyik Aladin. Nekem Arabica van, elvileg rozsdamentes acél, ebben lehet valami, a másfél év alatt nem rohadt be sehol sem. Az üveg hajlamos lepenészedni, etc., azt általában egy Domestosos áztatás kiviszi (nyilván utána ALAPOSAN ki kell mosni, nem csak bő vizzel, én folyékony szappant használok a célra.) Szörcsögni mindig fog, esetleg a víz mennyiségével tudsz játszani, lehet kevés volt a víz, akkor valamivel karcosabb hangja van. Ha mindenhogy zavar, veled van a hiba, nekem semmi bajom vele, simán lehet tőle beszélgetni, ha meg zenét hallgatsz közben, akkor pláne nem hallod. Ha nem cél a hordozhatóság, akkor minél nagyobbat vegyél, addig a határig, amit még tudsz/akarsz mosni. Márkában Aladin a középkategória, ami már azért elég sokáig bírja, aztán Nargilem, majd a kézműves cuccok. (Nota bene: kerámia fogyóeszköz, főleg, ha egyből kimosod, akkor tuti, fél év után törik.)
2014. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!