Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki 5 hónapja napi 6-7 szálat...

Aki 5 hónapja napi 6-7 szálat szív az kb mennyire van rászokva?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak akkor fogod megtudni, ha ezt a 6-7 szálat megpróbálod NEM elszivni*.


*nincs hosszú i-m.

2015. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
AltGr+J :)
2015. jan. 2. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
hát én kb ennyi ideje szivom,megvok nélküle,de sokszor jol esne több. lassan egy hete nem szivtam most például
2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyújts rá kiderül meddig bírod nélküle.
2015. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mit szeretnél, milyen mértékegységben határozzam meg a rászokás mértékét?
2015. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

í.

jéééé, és tényleg van hosszú i-m.:))) Köszi:) Amúgy meg nem az én gépem.

2015. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olyan 4-5 kiló val vagy rászokva. Ha át kéne váltani akkooooor kb 3,5 Joul (de lehet, hogy Bar, már nem tudom)

Viccet félre téve hülyén hangzik a kérdés :D

Ne szívd és meglátod mennyire hiányzik.

2015. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ha hiányzik, akkor már rászoktál rendesen. Esetleg annyi a jó, hogy a rutin nem rögzült még, így könnyebb a leszokás. Hajrá!
2015. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már teljes rászokás. Próbáld meg abba hagyni, mi lesz az eredmény?
2015. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Icsiro ***** válasza:

Sokáig dohányoztam, de már szerencsére sikerült abbahagyni.

szerintem olyan nincs,hogy kicsit, vagy nagyon van valaki rászokva a cigire. Ez a dolog IGEN vagy NEM. Egy szál cigi majdnem annyira rongál, mint akár egy doboznyi. Ha még csak 5 hónapja dohányzol, azt javaslom próbáld meg abbahagyni. Gondold végig a dolgot - minden szál cigarettával egy csomó forintot dobsz ki az ablakon. Olyan ez, mintha 1000-forintosokat gyújtanál meg. Ha nagyon gazdag vagy, akkor is értelmetlen pazarlás! Azután-- egy darabig észre sem veszed, de a teljesítőképességed minden vonatkozásban lecsökken. Ha az életminőséged nem érdekel, akkor is, a dohányzás valóban súlyosan károsítja az egészségedet! Erre akkor döbbensz rá, amikor a bajok jelentkeznek-----és akkor már majdnem késő!

Most még talán könnyebben abba tudod hagyni, de ez korántsem biztos. 6-7 szál elszívása majdnem olyan rászokás, mintha akár 2 csomaggal szívnál!!!

2015. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!