Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit kell vennem hogy egy e...

Mit kell vennem hogy egy e cigit össze rakjak? Kinéztem már aksit, tartályt meg porlasztót. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval teljesen kezdő vagyok, csak haverjaim e cigijét próbáltam ki.. Most szeretnék egy sajátot. Utána néztem a dolgoknak, felépítésének stb.. Szóval egy ego méretű e cigit szeretnék összerakni.


A kinézett alkatrészek:


Aksi: [link]


porlasztó/tartály: [link]


Működne ez a konfiguráció? kell még valami az e liquiden kívül? Vagy inkább menjek be Pécsen valami helyre ahol árulnak ilyeneket és vegyek egy kezdő szettet?


Köszi előre is!



2015. jan. 3. 17:05
 1/3 anonim válasza:

Menj el személyesen egy e-cigi boltba és ott vegyél kezdő eGo szettet 900-ast. Ott elmondják mire kell figyelned.

A liquidet is megveheted ott.

Jó gőzölést! :)

2015. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ! Ment az zöld pacsi :) Még az lenne a kérdésem, hogy akkor is tudok ott vásárolni ha még nem múltam el 18 éves? 16 éves vagyok.
2015. jan. 6. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem egy jó választás.

Az aksi 17 mm vastag és 125 mm hosszú, nem egy megszokott ego méret... (a csatlakozója ego szabvány). Viszont olcsó.

Az az Aspire BDC patron kifutó termék, nem fogsz hozzá BDC kazánt kapni, csak BVC-t. Amúgy itthon sem drágább, azonnal megvan garanciával:

[link]

Hülyén néz ki a vastag akkun a keskenyebb patron.

És kell még töltőt is venned, nem árt néhány pótkazán se a patronhoz, az fogyóeszköz.

Menj el egy boltba, nézd ki ami tetszik, fogd a kezedbe a méret miatt, aztán ugyanazt kikeresheted a neten, pl. a fasttech webáruházban, ők ingyen szállítanak Kínából, olcsón.

Vegyél itthon egy egyszerű Ego kezdőkészletet.

2015. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!