Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok tisztában...

16 éves vagyok tisztában vagyok azzal hogy rövid fitymafék műtétre lenne szükségem de úgy szeretném az egészet lerendezni hogy a szüleimet kihagyom az egészből (már az orvost is kinéztem) szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Rövid leszek.Ahogy elmúltál 18,nem kell hozzá szülői beleegyzés .Ez egy papir forma csak,de a szülőd írhatja alá

a műtétes papirt .Erre ez a törvény .

2013. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még ha egy magánklinikára megyek akkor is el kell hogy jöjjön az eggyik szülőm?
2013. nov. 10. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Magán klinikán, magán pénzből te diktálsz ( a törvényeken is átléphetsz), de ez elég sokba fog kerülni.


Miért problémásak a szülők? Mi a baj velük?

2013. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem problémásak csak eléggé kellemetlen lenne erről beszélni velük de végül is nem olyan súlyos a helyzet mivel szex közben rendesen működik a szerkezet de azért nem sajnálnám azt az 50k forintot egy lézeres műtétre akkor legalább megkönnyebbülnék mivel kicsit félek nehogy szex közben szakadjon el a fék.
2013. nov. 10. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat! 16 éves vagy... szex?!?! Arra nem vagy elég felnőtt, hogy szólj szüleidnek? :)


Mindene esetre csak szülői aláírással lehet 18 éves korod alatt. Addig csak óvatosan, nehogy elszakadjon.

2013. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként meg egyáltalán nem biztos, hogy elszakad az a fék, sőt...


Nem kell durván tolni az asszonynak, oszt jól van.

2013. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Elcsászkálsz egy sima urológushoz. Vagy otthon annyit mondasz, hogy mintha fájna, de hogy nem akarsz erről beszélni. Nem igen fogják megnézni, elvisznek dokihoz és annyi. Nem gondolom, hogy nagoyn részletezned kéne.

Nekem a fiam még kicsiként mondta, azóta hallgat, mint hal a fűben, de mikor baja van, akkor azért nyög valamit, úgyhogy nyugodt vagyok miatta.

2013. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jolvan azért köszönöm a válaszokat majd leírom hogy ha lesz valami
2013. nov. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!