Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő a teljes tisztulás?...

Mennyi idő a teljes tisztulás? 3 éve fogyasztok szintetikus kannabinoidokat nem mindennapos használatban.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben "elszaladt velem a ló" mondhatni minden 2. -3. nap fogyasztottam (napi több szál), most jutottam el mentálisan, pszihésen, motivációban arra a szintre, hogy végleg elhagyjam. Sajnos érzem ,hogy bizonyos szintű addikció alakult ki ezzel a szerrel kapcsolatban. Fizikailag igen jó állapotban vagyok ,mivel a szerhasználat ellenére is sportolok napi szinten ,viszont lelkileg ,motivációban visszahúz ,főleg az elmúlt fél évben éreztem ezt. Egy hete nem fogyasztottam ,viszont eddig 3 nap után elmúltak az ún. pszichés problémáim(levertség ,kedvtelenség ,a vágy egy újabb "jointra". Most azonban még mindig érzem magamon ezeket ,bár napról napra gyengébben. Nem megváltást/savazást várok a válaszadóktól ,pontosan tudom ,hogy mekkora barom vagyok ,hogy ennyi idő kellett ahhoz ,hogy rájöjjek mekkora baromságot csinálok. Egy valamiben biztos vagyok ,hogy soha többé nem szívok herbált ,nem ingathat meg semmi. Érdekelne ,hogy van-e itt köztetek aki hasonló cipőben jár/járt és hasonló függőség után mennyi idővel tisztult ki úgymond teljesen a tudata/feje/szervezte/lelke? Építő jellegű válaszaitokat előre is köszönöm! Aki nem próbálta még soha ne tegye! Aki pedig szívja annak sikeres leszokást! 22/F

2015. jan. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

szintetikus anyagok soha nem tisztulnak ki a szervezetedbõl, a gerinc vízedbõl pl egész életedben kimutatható lesz, pláne ilyen ipari mennyiség után, az esetleges pszichés elváltozások súlyosságuk függvényében javulhatnak 1-2-3 év alatt, de valószínûbb, hogy megmaradnak.

Hozzáteszem én lsd-ztem a 2000-res években, mást mariskán kìvül nem próbáltam.

2015. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1-2honap kell mire rendesen letisztulsz agyilag,nem kimutathato mivel nem tudjak mit keressenek a veredbe vizeletedbe,ha furcsa szivdobogast erzel vagy halalfelelem tor rad fordulj orvoshoz menthalhigienias szakorvoshoz ok mar tudjak,hogy kell ezt kezelni...jobbulast
2015. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Halálfélelmem nincs ,csak egyfajta szorongás tör rám néha... Eddig nem volt ilyen problémám több napos kihagyás után ,talán az is közrejátszik ,hogy legszívesebben ostoroznám magam ,bűntudatom van amiért valaha is használtam. Egyenlőre bízom benne ,hogy napról-napra jobb lesz. Esetleg ha valakinek van a témában tapasztalata ne tartsa magába! :)
2015. jan. 13. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv

elég viszontagságos 1 év áll mögöttem! 1 éve és 1 hónapja már h letettem!

Egyébként próbálj meg tanulni, segít leküzdeni a szorongást! te szerencsésebb vagy (bár nem tudom, nem írtad) mert nem kaptál pánikrohamot beállva..

kemény az amikor az ember pont az emberektől és saját magától kezd félni és emiatt nem múlik, de hálistennek a személyiségem azon torz része okozta a problémát ahol a tudásom az ember kiismerésére minimálisnak bizonyult.. szóval kicsit több mint 1 éve folyamatosan ember ismeretet tanulok de csak tudományos oldalról közelítve! Egyébként biológiára épített álltalános viselkedés tanai és pszichológi ötvözete adja ki a szükséges információt nekem! Bár közhelyes de olvass, az élesíti az elmét

Ezt én mondom neked aki egykoron 151-es IQ-val rendelkezett majd normál füvezni kezdett (3,5 év) végül műfűbe torkollott az eset (6 hónap, ebből 4 hónapig napi szinten 1-3g) mert unalmas volt az élet és nem jöttem rá akkor h ez valójában a béke és nyugalom egyfajta luxus formája!

most 138-as IQ-m van, piszok belassult vagyok, kajak mint egy zombi.. na de minden rosszban van vmi jó, legalább rájöttem h hogy lehet az állatok nyelvén kiigazodni xD

röhelyesen egyszerű alapon működnek, amolyan alap infókat közvetítenek csak, habár bűn lusta vagyok és nincskedvem kitanulni a művészetét xD

már szinte meg is feletkeztem h az érzelem univerzális egy bizonyos egyedszintű szerveződés felett, minden olyan élőlény ami rendelkezik vele, az mind ugyan azt produkálja, maximum a fejletteb az komplexebb formában :)

Peace, jobbulást

2015. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vok még!

Ennek a szarnak a legdurvább mellékhatása a nagy mennyiségű tudás gyors elfelejtése!

a hypocampus ha jól tudom akkor az irányítja a memóriát, amolyan számítógépes példával élve ha az agy memóriája egy ssd akkor a hypocampus egy csipp ami irányítja h az információk hova kerüljenek, na és erre a központra tapad rá ez a szar legjobban és innen erednek a gondok, ha ez sérül akkor hiába van meg az információ az agyad egy eldugott sarkában ha rossz kapcsolás miatt nem férsz hozzá és végül vmi pánik szerű élményben kötsz ki a végén! (nem tom h a hypocampus mennyiben felelős a dolgok ezen részéről, ez egy erős tipp volt és kis tudásból levont következtetés, kössetek bele ha lehet, köszi!)

Peace

2015. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!