Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiőróbáltam a füves cigit. Ha...

Kiőróbáltam a füves cigit. Ha bekövetkezik egy esetleges vérvétel és kimutatják hivatalból feljelentenek?

Figyelt kérdés
14 vagyok. érheti a szüleimet bármilyen büntetés?
2010. febr. 7. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Sima vérvétel nem mutatja ki, csak a direkt erre irányuló.
2010. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kb másfél hónapig mutatható ki, de csak ha direkt drogtesztet végeznek. Tehát egy "sima" vérvételnél nem is nézik.
2010. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Én is ezt csináltam. Kimutatták, pedig megkérdeztem én is és nekem is azt mondták hogy nem mutatható ki, csak a speciálisan arra készültel.. hát kimutatták a simával is.. szülők pénzbüntetést kaptak azóta is fizetik kölcsönből, persze felváltogatva mert elváltak, mert ez miatt apám agyonverte az anyám. álkapocs törés stb... volt egy félmérés és a válás az esetek 90%-ban megtörénik ráadásul javító vár rád stb...
2010. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó egy gyökér, tuti hazudik. Én is szívtam már füves cigit, 2-3 hétre rá volt vérvétel, nekem nem mutatta ki.
2010. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az utolsóval, a 16:53-os egy hazudós kis szadista, csak be akar paráztatni.


Ne aggódj, a sima vérvétel nem mutatja ki.

2010. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem bírja kimutatni a sima nyugodj meg.értek hozzá anyám orvos mindent tudok róla. csak a drogteszt..azt pedig csak szülő kérheti ennyi idős korban az orvosoknak nincs joguk csak ugy megnézni. amugy meg ha megnézik és kimutatja akkor sem kapsz semmit.el kell járnod 3 hónapig ijen drog ellenes előadásra.ha vége ujból vesznek és ha akkoris kimutatják tehát még szívtál akkor van baj. addig nincs. amugy ha csak egyszer vagy ritkán szívsz akkor 20 napig ha fojamatosan vagy hetente is akkor 60 max 70 napig van benned.szóval nem kell félned. az elején az a kamus meg azért ijezget mert már rávan szokva és igy a szíve jobban ver xd. am orvos fia vagyok és énis tolom néha:D kis mértékben nem nagy gáz.csak figyelj hogy véletlen se menj rá nagyobb drogokra mint speed és ica meg ijenek.
2010. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Elvileg vizeletből 18napig kimutatható. Nem tom vérvételnél látják -e. Szerintem nem
2010. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
nem jelentenek fel. kb leszarják , kapsz egy ejne bejnét beszél az orvos a szüleiddel ennyi.de mint mondtak sima vérvétel nem mutatja ki , azis csak 4 honapig mutatja ki.akkor jelentenének fel ha sétálsz az utcán és van a táskádban.
2010. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vérből a THC max egy hétig mutatható ki, és igen hivatalból följelentenek, de nem kapnak a szüleid semmien pénzbírságot, téged küldenek elterelésre.
2010. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok én azt szeretném tudni, hogy kimutathato-e akkor is a vérben vagy a vizeletben a drog ha a füves cigiből csak egyetlen egy szivást szivtam. Ha igen akkor szerintetek meddig? Mert kb 5nap mulva lessz drogtesztem. Azt nemtudom , hogy vér vagy vizelet formályában fogják vizsgálni. A válaszokat előre is köszönöm
2011. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!