Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a dohányzás...

Szeretnék leszokni a dohányzásról, valami tipp? (lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és olyan 5 szál cigit szívtam el egy buliban és most néha már hiányzik, és félek, hogy rá fogok szokni. Esetleg valamilyen pótcselekvés, amivel elfelejthetném a dohányzást? Ne ítéljetek el, kérlek.

2015. jan. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz dohányozni,és ugy érzed hogy tudod tartani azt ogy csak a buliba cigizel akkor nem muszály leszoknod


persze cigizni sose jo.


most meg könnyü lesz,szépen odaadod vkinek és nemmsivsz ha me megjön a vágy akkor bekapsz egy rágot

2015. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed nem szoksz rá.
2015. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyan akarsz leszokni, ha még rá sem szoktál?


Majd ha, nem fogsz tudni kilépni a házból, anélkül, hogy ne lenne nálad cigi, vagy reggel, az lesz az első mozdulatod, hogy még félálomba, a cigit kotorásszad, vagy, ha már alig kapsz levegőt, de te akkor is rágyújtasz, majd akkor mond, hogy rászoktál.


De tudod mit, most még van esélyed, hogy "okosan"dönts, mert később, még az agyadat is elfogod füstölni, no meg egy kocsi árát.

2015. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 3 évig voltam így, most dohányzok... voltak időszakok (depis) mikor nem érdkeelt, most odapróbálok figyelni rá minél kevesebbet meg tartok szüneteket, meg azt vettem észre magamon, hogy ha cigizek akkor csökken a teljesítőképességem az ágyban(nem mindig áll fel megfelelően=merevedési problémák) próbáltam, hogy 2 napig nem cigiztem tovább is bírtam meg szerintem a mostani barátnőmmel az egyik legjobb szex közé sorolható!

Buliban oké, ha van elég lelkierőd akkor menni fog! Társaságomban mindenki cigizik ezért is nehéz... Mióta cigizek nem rágózok... mikor rágózok kevésbé kívánom. 1-2 nap után észrevettem a javulást is(éreztem az ízeket stb)

NE SZOKJ RÁ! Nagyon nehéz letenni,számos kártékony hatása van gondolj erre ez motiváljon!

2015. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy raszokva.. de egy baratnom, aki hasonlo korban cigizett, bar o par honapig citromokat vett es amikor hianyzott neki azt ette magaban. Allitolag bevalt neki es hamar leszokott rola. :)
2015. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!