Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni a...

Krisztián9718 kérdése:

Hogyan tudnék leszokni a dohányzásról anélkül hogy kinlódnék?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő. Leteszed és kész... Bár én csak fél évig dohányoztam sosem voltam függő...
2015. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a szomszédbácsi kidobta az ablakon. és azóta se szivja
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos kínlódás nélkül sehogy. A leggyorsabb és egyben a legnehezebb módszer, hogy nem gyújtassz rá. Ez a legolcsóbb is, ne dőlj be a sok baromságnak. Semmit nem érnek, csak a pénzedet költöd el fölöslegesen. Én így hagytam abba napi másfél doboz és 22 év után.
2015. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dr Seres László válasza:

Erős elhatározással és azonnal. Gondolj arra,hogy rád még szükség van !

Orvos.

2015. jan. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tom Benko ***** válasza:
100%
15 év és napi 60 szál után úgy hagytam abba, hogy egyszerre nem szívtam tovább. Ennek már három éve. Megoldható, csak elhatározás és akarat kérdése.
2015. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Vizipapa
2015. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Agykontroll. Olvasd el a konyvet vagy menj el egy tanfolyamra.
2015. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zobatus válasza:
100%
Minőségi E-cigi "nem piaci"42 évi 3 doboz után szoktam le 3 éve. Elötte érdemes E-cigi fórumokon utána olvasni.
2015. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy szoktam le valamikor, hogy letettem, és kész, de ehhez kellett először kb. fél éves előkészítés az agyamnak, hogy milyen káros.

10 év múlva visszaszoktam, mert csak híztam, híztam, akkor is, ha szinte semmit nem ettem. Most éppen leszokóban vagyok, de már nem megy úgy, mint először. Most már csak napi 1 db-ot szívok, egy-két szippantás egyszerre. Az időt növeltem, a szippantások számát egyre csökkentettem. Mostanában már nem is vágyom rá igazán. Egyszer majdcsak "elfelejtem". :)

2015. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
75%

Ne gyújts rá, és legyél büszke magadra. Felejtsd el a nikotin hiány szöveget! Nekem ne a cigi nikotinja hiányzott, hanem inkább a szertartás, a mozdulatok, amikor rágyujtasz. Ha eszembe jutott a cigi, akkor az ebéd után, tárgyalás után volt. Régebben ilyenkor szívtam a legtöbbet.

Az a lényeg, hogy foglald le magad. Dolgozz, sportolj sokat, az segít.

A konyhában és az autómban még ma is ott van egy doboz cigi, afféle kihívásnak.

Cukrot ettem cigi helyett, de ez nem volt jó ötlet és két hét kellett, hogy erre rájöjjek. Viszont minden hónapban elköltöttek szórakozásra a cigi árát. Ez jó volt, de a feleségem csak egy pár hónapig hagyta. :(

Több mint 20 év után sikerült így abbahagynom, pedig már napi 2 doboz is elfogyott naponta.

Vágja bele, megéri!

2015. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!