Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most vettem elektromos cigit...

Most vettem elektromos cigit és nem tudom milyen folyadék kell bele. Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés
Először is közölném,hogy nem dohányzom de kb heti 2 alkalommal összeülünk a barátokkal vízipipázni.A cigihez adnak egy ingyen próba lötyit(nem tudom mi a szakkifejezése),aminek lehetett ízesítést választani.Kérdeztem,hogy mennyi a nikotintartalma és azt mondták,hogy 6%,de majd lehet bele tölteni nikotin menteset is.Engem most az érdekel,hogy sok lesz-e nekem ez a nikotin,mivel nem dohányzom és nem szeretném,hogy fejfájás vagy hányinger törjön elő.

2015. jan. 28. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nikotinmentes liquid-et vegyél bele, mert még a végén rászoksz. A 6-os a leggyengébb nikotinos változat egyébként.
2015. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok.Köszönöm.
2015. jan. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!