Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, , hogyha itthon...

Miért van az, , hogyha itthon vagyok vidéken kibirom hogy egész nap csak 1 szálat szivjak el, mikor albérletben vagyok, más városban, napi 10 elfogy, és meghülyülök ha nem gyújthatok rá?

Figyelt kérdés
itthon nem is kivánom csak picit
2015. jan. 28. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert megjön a kedved a rágyújtáshoz és úgy hangulatosabb.
2015. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
budapestiként nyilatkoznék: napi 1 dobozzal szívok, töltöm a cigit. mikor lemegyünk nagyszülőkhöz falura, teljesen megváltozik a lelki világom azt vettem észre. ott ugye minden nyugodt, semmi pörgés nincs, este 8 után szinte már alvás van :D napközben bár nincs túl sok lehetőség unaloműzésre, hogy őszinte legyek, de még sem érzem szükségét rágyújtani. ott úgy mindig történik valami minimális nincsen totális üresjárat, amikor el kéne verni 10 percet egy cigivel. még séta közben is inkább nézelődök, mert számomra ott minden érdekes, hiszen egy teljesen más közeg és környezet. itt budapesten meló közben kettesével szívom a cigit az unalmasabb időszakokban, otthon is gép előtt ha filmet nézek, ha várok a játékra, hogy betöltsön mennek a szálak. ezek így elsőre a gondolataim erről.
2015. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 brigó77 válasza:
Szerintem ott hiányérzeted van, nincs olyan elfoglaltság ami örömet okozna és elfeledtetné a cigi iránti vágyat. Sajnos én is csak akkor cigizek keveset ha olyanokkal vagyok körülvéve (pl.: családtagok) akik nem cigiznek és neheztelnek rám ha cigizek, vagy ha valami olyan elfoglaltságom van ami kikapcsol és nem stresszelek.
2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: Nekem oylan fura, hogy miért mondja valaki budapestinek magát, akinek a családtagjai falun laknak, és a szülei nem is budapesten születtek.

Nekem nincsen és soha nem is volt semmiféle távoli rokonom se, aki nem budapesti lakos, vagy nem itt született.

2015. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és senki nem dohányos a családban!:)

Nem lehet, hogy ez a vidékről pestre szakadt emberek kiváltsága?:) A gyökérvesztettség feszültsége.

2015. okt. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a kérdéseben is van: " itthon vagyok vidéken".

Ahol otthon vagy, ott nem dohányzol, mert nem vagy feszült.

A dohányzás orális pótcselekvés, biztonságkeresés. Olyan kultúrákban, ahol 8-9 éves korukig szoptatják a gyerekeket, mindenféle orális pótcselekvés ismeretlen (szószátyárság, hazugság, rágózás, dohányzás, orális szex, stb.)

2015. okt. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!